Kandideerimine

Topic created · 30 Posts · 249 Views
Log in to reply

• @Ruxxz respect

read more
  • Teised juba põhjendanud. Vastu!

read more
  • @Estlike Olen serveris mänginud juba pikemat aega, aga olen pidanud tegema kauakestva pausi isiklikel põhjustel. Samamoodi oli mul meelest läinud parool, mispärast tegin kasutaja reseti. Kuid Discordiga tõepoolest liitusin hiljaaegu.

read more
  • @Uqu ma seletasin sõna punktuaalsus ära, mis ma selle all mõtlesin. Selline asi käis mulle ainult tol hetkel närvidele, kuna tulin pikast league of legends ranked mängust. Ütlesin ka avalduses, et seda ei juhtu väga tihti. Lisaks mainin ka ära, et inimesed mind niimoodi närvi ei suuda ajada ning suhtlemisel oskan ma väga hästi külma närvi säilitada ehk jällegi ei tasu asju kontekstist välja võtta. Seda on näiteks näha minu vastustest, milles on 0% nähvamist. Lisaks usun, et kõiki inimesi ajab lag närvidele kui nad peavad sama asja mitu korda tegema ja keegi ei ütle sulle kas see on sinu wifi või serveri viga. Lagi pärast ei läinud ma niisama närvi, vaid see on mul korduv tõdemus, et mu wifi just kõige parem ei ole ning see oli mu esimene kord, kui see mind närvi ajas. 😄

read more