#MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR

Topic created · 33 Posts · 170 Views
 • Tervist kaasmaalased!
  Nagu te teate on server omadega lappama läinud, pidev lag, ülekäivad mõned mängijad, meeskond range.
  Kerge soovitus Karlile või adminitele vnoh, tervele meeskonnale.
  Kas Te saaksite muuta serveri kõnekäändu, nagu kui sa ütled "türa, vittu, putsi jms saad sa kohe mute vms hoiatuse", kas Te lähete MMA trenni ka nii nagu: "Palun ära löö mind ma kardan", või sa tahaksid minna nagu: "Anna oma parim löök lohh lõdvik". Nagu saate mõttest aru ju, miks Te tahate sellist paska kaela ajada? Päriselus ei anna see mitte midagi, kui me proovime olla "viisakamad ja adekvaatsemad". Te saaksite mitmeid inimesi juurde ka selle mindsetiga, kui Te leevendaksite oma piiranguid. Siinkohal ütlen ka ära, et sellepärast polegi eesti mängukommuun nii hea nagu ta vanasti oli, kõik on oma rangete süsteemidega perse keeratud 🙂 Kas Te tahategi, et nooremad inimesed kes kasvavad vaikselt Teie kommuunis üles hakkavad pehmeteks lumehelbeteks nagu mõned siin nii või naa juba on, või tahate, et nendest saaksid edukad tublid eesti mehed/naised. Kas Te tahategi, et kui inimene läheb Teie nn 3 aastase mängimiskogemusega sõjaväkke? Temast saab pigem häbiplekk kui midagi muud. JAH, see kõik võib olla ülemäära palju välja toodud/põhjendatud, aga mina ütlen seda, mida keegi teine siin kommuunis ei julge välja nii või naa tuua ja kui vaja ütlen veelkord. VÕTKE 1 KORD KOMMUUNI SÕNA KUULDELE JA ANDKE MÄNGIJATELE OMA VALIK KUIDAS NAD RÄÄGIVAD. EI OLE VAJA SURUDA PEALE SELLIST PORNOT.
  Kui kellegil veel omal sellest mingi arvamus, siis andke ka enda hääl teada. Ja ärge lumehelbekesed siia palun hüppama tulge, sest see teate, et see on parim viis, kui Teil on OMA OTSUS valida kuidas Te räägite.
  Kõik siin välja toodud on ainult kommuuni paremaks tegemisel ning ei ole vihakõne/solvamine kellegi poole.!
  #FREEMECMAR
  #MakeKännukasGreatAgain
  #AndkeOmaPanus

  EQCdCBgW4AMbuEd.jpg

 • Kas sõjaväes ütled kindralile nt. Mine munni või tyra küll? Ma väga ei tahaks uskuda kuidas lumehelbeks muutumine ropendamisega seotud on? Pigem lih pole ise enesekindlust väljaspool ekraani rääkida.

 • https://www.upload.ee/image/12058157/E5D8B610-6FFC-41ED-8C7A-4876C06FFA22.jpeg this was your mute reason not “türa, vittu, putsi jms”, reegel on, et esimese paari korra eest ei karistata mangijat - hoia enda kõnepruuk viisakana ja näed ka targem välja. Serveri läägi kohta ei oska midagi öelda, vahel on, vahel mitte, mängijate arvuga suuremasti seotud, sest uuemad versioonid ei olegi nii hea vastupidavusega

 • @karu123 ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  Kas sõjaväes ütled kindralile nt. Mine munni või tyra küll? Ma väga ei tahaks uskuda kuidas lumehelbeks muutumine ropendamisega seotud on? Pigem lih pole ise enesekindlust väljaspool ekraani rääkida.

  Samahästi toon välja, kas sa ütled kindralile, sorri boss, olen jah kusik 😞
  "Ma väga ei tahaks uskuda kuidas lumehelbeks muutumine ropendamisega seotud on?"

  • Kui sa seda ei näe siis on probleem ilmselgelt sinus.
   "Pigem lih pole ise enesekindlust väljaspool ekraani rääkida."
  • Selleks ongi sellised kommuunid loodud, et inimeste arvamust muuta, boostida nende "confidencei", et nad ei oleks sellised, igal ühel peab olema enesekindlus, et öelda seda mida ta tahab. Sama hästi ütlen mina seda, mida teised ei julge aga tahaks öelda ja ma ei mõtle seda prg välja, kuna mitmed mulle nii ütelnud.
 • This post is deleted!
 • @KarlPro123 ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  https://www.upload.ee/image/12058157/E5D8B610-6FFC-41ED-8C7A-4876C06FFA22.jpeg this was your mute reason not “türa, vittu, putsi jms”, reegel on, et esimese paari korra eest ei karistata mangijat - hoia enda kõnepruuk viisakana ja näed ka targem välja. Serveri läägi kohta ei oska midagi öelda, vahel on, vahel mitte, mängijate arvuga suuremasti seotud, sest uuemad versioonid ei olegi nii hea vastupidavusega

  Selle kohta ei käi juttki prg lmao tho, minul on õigus avaldada oma arvamus Teie kohta. Noshit, et "hoia enda kõnepruuk viisakana ja näed targem välja", sa ei lähegi töövestlusele nagu: "aa jou loh võta mind tööle". See oleneb ka olukorrast, kui keegi mc's isegi närvi läheb, ei saa ta seda tagasi hoida, pigem oleks kõigile oma arvamus seada nagu ma ütlesin, valivad kas on viisakad või mitte. Teie puhul on see sunniviisiline suu kinni hoidmine põhimõtteliselt.

 • This post is deleted!
 • Mis ma ikka ütlen, pandi paika. SIIIIKKKEEEE. nalja tegin, tean, et sa oled endast väljas, et ma su 1 päevaks bannisin kuna sa spammasid ja reostasid helpopi. Reeglid on reeglid ja kui sa nendest kinni ei pea siis tuleb karistus. Lagi te tekitate ise, lag tekib näiteks tänu lagmachinedele/0tick farmidele või jumal teab mille tõttu. MMA ei ole kännukas btw, ütle mida tahad seal, nobody cares. Jää lihtsalt serveris viisakamaks järgmine kord ja sellist olukorda ei teki.

 • arvamuse avaldamine pole ropendamine ja solvamine, need on 2 eri asja, vähemalt siin kommuunis

 • @Nupzik Nah, miks mind see ban peaks kottima, kui see oli reeglitevastane, see oli tõesti minu viga ning võtan süü enda peale. Yet ikkagi, igal inimesel võiks olla oma valik kas kasutada sellist kõnepruuki või mitte. Endast väljas olemine ≠ inimeste arvamuse jagamise tahtmine. Banist ütlen jälle, ei koti, ban ei ole pikk, enne oli 6h, nüüd on 23h lambist, aga okei :=)

 • @MECMAR Palun kirjuta kokkuvõte sellest teemast nüüd

 • @KarlPro123 ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  arvamuse avaldamine pole ropendamine ja solvamine, need on 2 eri asja, vähemalt siin kommuunis

  Ei olegi tho, just sayin, et igalühel võiks olla oma võimalus rääkida nii nagu ta tahab, päriselus on see võimalus, miks mitte ka mängumaailmas? Te discis räägite samamoodi, ei näe probleemi mainis sellisel kujul rääkimisest?

 • Discord ja minecraft on kaks eri asja

 • @Nupzik ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  @MECMAR Palun kirjuta kokkuvõte sellest teemast nüüd

  Andke meile õigus kasutada omaenda kõnepruuki ja nii lihtne see ongi. Ei ole vaja mingsugust tragöödiat luua juh?

 • @MECMAR Ehk siis kõik võivad üksteist jumal teab kuhu kohta saata?

 • on inimesi, kel hakkab paha, kui näevad sellist ropendamist ja solvamisf ja neid pole mitte vähe

 • @karu123 ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  Discord ja minecraft on kaks eri asja

  nihhujja hui ongi ju "ROPENDAMINE KUULUB TERVE KOMMUUNI ALLA"
  Enne kui Te midagi sellist ütlete, siis pidage kinni, et see oleks Teie puhul koguaeg kehtiv. Ja kuidas siis eelmised 2 aastat on olnud ropendamine keelatud discordis? See aasta ka nagu väga ei lubata ropendada aga njh.

 • @Nupzik ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  @MECMAR Ehk siis kõik võivad üksteist jumal teab kuhu kohta saata?

  See reegel võib olla, et putsi jms ei saada, võiks olla nii, et normaallauses saab lic kasutada neid sõnu: "No tra ma kaotasin oma diamond armori lavasse ära"
  Keelatud võiks JAH siiski olla teiste laimamine sel viisil "oh vaata, sa oled pede ju, pane põlema end", sellised solvangud ja ropendamised võiks küll ära jääda jah, aga me teame, et me lic tahame normaallauses neid kasutada ja mitte vähesed.

 • @KarlPro123 ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  on inimesi, kel hakkab paha, kui näevad sellist ropendamist ja solvamisf ja neid pole mitte vähe

  Selle jaoks on /ignore 🙂 Ja siiski, kui MINU variant ei meeldi, siis hankige endale antiswear plugin nagu frl, igakord kui midagi halvasti ütleb, tuleb 3-5 liikmeline kamp ütlema: "SÕNAD!". Nagu lihtsalt seda ei taha. Antiswear pluginaga saaks hakkama hästi küll, eemaldab tähed ära ja ainult **** järel. Näide: "*** mu diamondid kukkusid lavasse *****"
  See oleks parem usu mind, Karl, see meeldiks kõigile.
  https://dev.bukkit.org/projects/anti-swearing
  https://www.spigotmc.org/resources/advanced-antiswear.16354/
  https://dev.bukkit.org/projects/anti_swear

 • Selliseid asju on proovitud ka ning on näha et need sõid tavalisi sõnu ka ära

Log in to reply