kaebus k4rl3nnn panduska ja nupziku kohta

Topic created · 4 Posts · 39 Views
 • tere

  pöördun probleemiga et mind tapeti korduvalt k4rl3nnn ja panduska pool ja varastasid selle käigus minule kuuluvaid asju mis mul inventoris olid. Teine pöördus nupziku poolne kes nägi süüd minul, sest ma enesekaitseks griifisin eelpool mainituid kasutajaid, aga ta ei võtnud arvesse seda et ma ei griifinud kohe algul vaid siis kui eelpool mainitud kasutajad mind korduvalt rünnanud olid ja mu asju varastanud olid. Minu arust ei kõlba selline asi kohe mitte kuhugi. mu kahjud olid suuremad kui griifimis ohvrite. kaotasin enchantitud netherite pickaxe hea turtle shell helmeti ja muid asju. ainuke mida kaotasid mu ründajad oli väikene puidust maja

 • Ütlesid serveris enda vabanduseks, et otsisid kohta kuhu ehitada ja kui sattusid nende maja peale, siis vaatasid, et protti polnud ja panid maja põlema, et ise sinna ehitada. Pealegi pvp's surma saamine ja asjade kaotamine ei õigusta griifimist.

 • PVP on peal, mängijad saavad ja võivad PVPda...

 • Survivalis ongi PVP allowed ehk kõik võivad sind tappa kui te ei ole kuskil alas. Aga teie siiski griifisite teise isiku maja ja nende ala, selle eest saite ka vastava banni, see kui teid ära tapeti ei anna tõesti õigust griifida nende ala ning maja.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more