kaebus k4rl3nnn panduska ja nupziku kohta

Topic created · 4 Posts · 46 Views
 • tere

  pöördun probleemiga et mind tapeti korduvalt k4rl3nnn ja panduska pool ja varastasid selle käigus minule kuuluvaid asju mis mul inventoris olid. Teine pöördus nupziku poolne kes nägi süüd minul, sest ma enesekaitseks griifisin eelpool mainituid kasutajaid, aga ta ei võtnud arvesse seda et ma ei griifinud kohe algul vaid siis kui eelpool mainitud kasutajad mind korduvalt rünnanud olid ja mu asju varastanud olid. Minu arust ei kõlba selline asi kohe mitte kuhugi. mu kahjud olid suuremad kui griifimis ohvrite. kaotasin enchantitud netherite pickaxe hea turtle shell helmeti ja muid asju. ainuke mida kaotasid mu ründajad oli väikene puidust maja

 • Ütlesid serveris enda vabanduseks, et otsisid kohta kuhu ehitada ja kui sattusid nende maja peale, siis vaatasid, et protti polnud ja panid maja põlema, et ise sinna ehitada. Pealegi pvp's surma saamine ja asjade kaotamine ei õigusta griifimist.

 • PVP on peal, mängijad saavad ja võivad PVPda...

 • Survivalis ongi PVP allowed ehk kõik võivad sind tappa kui te ei ole kuskil alas. Aga teie siiski griifisite teise isiku maja ja nende ala, selle eest saite ka vastava banni, see kui teid ära tapeti ei anna tõesti õigust griifida nende ala ning maja.

Log in to reply
 
 • Crimsuu!

  Holy ei lähe tsiviili!

  read more
 • jannu veider

  Niiet holy ei lähe tagasi tsiviili!!!

  read more
 • riigikohtus käib ka vähem juttu kui kännuka threadi all

  read more
 • @ciriuxlt Ei tea mis sa saavutad sellega, et sa teistele näitad seda lambist halamist, mis siin teed. 20+ aastasena leiaksin küll endale paremat tegevust kui kuskil foorumites mõttetute asjade pärast kedagi mustata. Keegi ei ole siin hetkel abistaja, kes oleks oma kohal pool (või veel hullem, üle poole) aasta olnud. Kõik edutamisajad on meeskonna teemast nähtavad: https://foorum.kannukas.com/topic/2/kännuka-meeskond/2

  Pöördudes karistuse õigsuse poole, politsei paneb tänapäeval sind puhtalt valge paberilehe näitamise pärast ka türmi, nii et ei maksa mõelda, et kõik sind sinule meelepäraselt karistavad ja kohtlevad.

  read more