Kapsauss valvuriks

Topic created · 7 Posts · 43 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424
  Vanus (vähemalt 13): 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): CU
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Minu hetkene põhline tegevus on ehitamine ning raha teenimine.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Lisada võiks rohkem asju millega raha teenida, ning võiks olla spawnereid müügis.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed: Minu positiivsed küljed on need, et olen abivalmis ning sõbralik ja suudan närvi hoida, negatiivne on see, et kasutan lühendeid ning võin vahetevahel liiga karmilt panna karistusi.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole enda teada, ja kui olen siis väiksena.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen aktiivne mängin päevas 3-6 tundi. Proovin hoida oma aktiivsust.

 • Lihtne Vastu kui 5 tundi oled serveris mänginud siis ei tasu kohe valvuriks kandideerida. Lisaks pole serveris näinud.

 • Su kandidatuur on küsimus/probleem?

 • Probleem selles, et pole sind servus näinudki, OT väike jne jne. Küsimus selles, et miks vale teema all?

 • Olen mänginud väga palju eelmistes seasonites, ei ole eriti uus mängija

 • Ega see fortnite pole kus seasonid on. Keri tagasi forti poju

 • Avaldus vale teema all, avaldus lühike, pole serveris yhtegi korda näi ud ja onlinetime 5h 30min mis on ilmselgelt väike
  VASTU

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more