DlUfXy valvuriks.

Topic created · 7 Posts · 30 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: DlUfXy
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu):DlUfXy#7159
  Vanus (vähemalt 13): Olen 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ei ole varem olnud meeskonnas aga olen valmis koostööd tegema.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused):Ma peamiselt ehitan enda alal ja räägin klassivendade/teiste inimestega.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla):Meeskonna liikmeid pole vahepeal sees (mis on arusaadav, sest inimestel on ka omad tegemised) ja oleks vaja mingisugust chat filtrit, et ropendamine jääks minimaalseks.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed: Oskan inimestega läbi saada (kui nemad oskavad ka inimestega läbi saada),Olen sõbralik,ei ropenda (vahest tuleb mõni sõna aga proovin jätta ropud sõnad minimaalseks,Olen abivalmis.
  Negatiivsed küljed:ropendamine (juba tean et jätan selle minimaalseks aga proovin üldse mitte seda teha.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:Jah olen.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:Olen saanud ühe banni 14 päeva (Zyte poolt) reason: x-ray aga olen hackimise lõpetanud, sest ei taha uuesti korrata sama viga,1 vaigistuse 4 tundi (Rozzuvaa poolt) reason:18+ veebilehe reklaamimine ja ühe hoiatuse meeskonna ajaraiskamise eest (sõber ütles et leidis dupe glitchi nii et ütlesin serveri omanikule aga siis kui olin omanikule öelnud ütles sõber vastu "et ta tegi nalja,, aga siis oli liiga hilja ja sain hoiatuse inimene kes valetas trippar1337).
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust):olen igapäevaselt sees (tavaliselt õhtuti kui tuleb kool) ja olen sees rohkem kui viis tundi.

 • vastu, solvab meeskonda chatis vahel

 • @trippar1337 ütlesin zytele laiskloom siid nalja pärast ,sest ta oli afk ja ütlesin SULLE trippar1337 mongoolia ahv ,sest me oleme klassivennad ma ei solvanud kedagi (kuigi üks administraatoritest sai valesti aru ja arvas et ma ütlesin talle seda) aga ma seletasin asjaolu lahti ja nüüd ei ole enam midagi.

 • Vastu

 • @seeme ma vähemalt proovisin teha midagi.

 • @DlUfXy muudan vastu pooleks

 • Reklaamis enda avaldust. Lukku, Arhiivi.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more