Istomol DJ-ks

Topic created · 5 Posts · 49 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Istomol
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Istomol#4560
  Vanus (vähemalt 13): 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Mõned kuud sai oldud legendide meeskonnas, minu peamine tegevusala oli seal siiski faction server. Aasta varem sain ma ühe eesti mc youtuberi serveris samut meeskonda, kuid seekord juba administraatoriks. Kui nüüd aus olla on neid servereid veel,kus olen meeskonnas olnud aga kuna nendes ainult juhtkond mängiski siis ega neist asja saand. Kuigi need serverid kus mul on au olnud meeskonnas olla on olnud siiani tibakese väikese võitu, siis siiski tean ma väga hästi meeskonna liikmele kohaseid commande.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Siiani olen olnud üpriski aktiivne kännuka discordis .
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arust on kännukas eesti serveri kohta liigagi perfektne ning pealtnäha ei vajagi mingit muudatusi.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Minu positiivseteks külgedeks oleks see, et olen peaaegu 24/7 discordis kätte saadav, enamjaolt olen ikkagi külma närviga ja olen olnud part of kännuka community since 2016 . Oma negatiivseteks külgedeks tooksin välja kasvõi selle, et võin vahel tahest tahtmata kedagi solvata, nt huumorimeel on meil kõigil erinev right? Kuigi võin discordis online olla ei pruugi ma koheselt vastata, life behind screen too.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Kusjuures jah
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Eks neid karistusi ole omajagu olnud,peamiselt mute.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Discord on minu main suhtlusportaal kus saab mind kätte peaaegu iga kell v.a kui magan loomulikult.

 • Poolt!

 • Vastu, toxic.

 • Poolt

 • DJ antakse discordis vaid meeskonnaliikmetele.

Log in to reply
 
 • Antud piltide põhjal ei sobi ehitajaks. Võiksid järgmine kord lisada rohkem pilte oma ehitistest ja oma ehitusstiilist.

  L&A

  read more
 • Meeskonna arvates hetkel ei sobi meeskonda.

  L&A

  read more
 • @ryxor jah pime oli mb sorri.

  read more
 • poolt, need torchid mu lemmikud

  read more