PELKU123 ABISTAJAKS

Topic created · 7 Posts · 38 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: pelku123
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): pelmeenid12#3141
    Vanus (vähemalt 13): 13
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): vindipesa
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): kaevandamine
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): ei näe midagi halba ega ei tundu et on midagi valesti
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: sest ma scammasin EstMarkust
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen mänginud peaaegu 2 aastad ja kännukad peaaegu 1 aasta

• Esiteks, sa saad ainult kandideerida valvuriks kui puudu veteraani rank ja sul on pool avaldust tühi. Vastu

• Teksti on vaja lisada palju ja ei saa jätta tühjaks aga sa oled mind palju aidanud ja õpetanud so POOLT

• @pelku123

Teie mängusisene kasutajanimi: pelku123
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): pelmeenid12#3141
    Vanus (vähemalt 13): 13

Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): vindipesa puudu kogemused, serveri nimi olemas

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): kaevandamine

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): ei näe midagi halba ega ei tundu et on midagi valesti
    Alati saab paremini

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): puudub

Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:puudub

Kui vastate jaatavalt, siis miks: sest ma scammasin EstMarkust

Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen mänginud peaaegu 2 aastad ja kännukad peaaegu 1 aasta kirjavead

• @kidelman1 VASTU

• vastu. kirjuvigu palju ning mitmeid kordi serveris ropendamas näinud

• Abistajaks ei saa kandideerida
    • Avaldus on liiga lühike ja sisutu

Panen selle avalduse lukku & arhiivi, võid uuesti proovida parema avaldusega.

Log in to reply

• Lisatud, lukku.

read more
  • Lisatud, lukku.

read more
  • @pandaanni2004 ütles PandaAnni14 valvuriks:

@seeme aga äkki sa oled nii tarkk ja tuled õpetad seda siis sa selle peale pole tulnd et olen äkki soomest tulnud ?

Äkki või päriselt? Soomest tulemine ei õigusta selliseid vigu nagu siin avalduses on. Olgu siis mõned sõnastusvead, aga siin on lihtsalt lohakusvead - suure algustähe valesti kasutamine või üldse mitte kasutamine, slängilikud lühendid, kirjavahemärkide puudumine. Kandideerimise formaadis on selgelt kirjas, et sõnastus ja üldine avalduse väljanägemine annab väga suure osa mulje sinust, kui meeskonnaliikmest. Selliseid asju õpitakse algklassidest saati ning ka Soomes. Kuna autori poolt teema kustutatud, siis läheb lukku ja arhiivi ka.

read more
  • S

Sellise suhtumisega isikut kindlasti ei tohiks meeskonda lasta. Ei oska hoida külma närvi ning nähvab igasuguse kriitika peale. Täielikult vastu.

read more