Kaebus uqu

Topic created · 6 Posts · 121 Views
 • Kaebaja: EiKeegiKuiGamer
  Kaebatav: Uqu
  Põhjus: Abuse/False ban (unsure)
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? Uqu keelustas MinPVPpro, isik väidab, et on süütu + uqu ei saada proofi, ignoreerib, mida meeskonna liige ei tohiks teha.
  Lisainfo (pildid, tõestus): No proof, check console to see ban.

 • mispärast ta siis keelustas?

 • Põhjuseks peaks minema see, mis tema sinna kirjutas. Näed seda kui üritad sisse logida..

 • Kui tohib küsida siis mis te sellega soovite saavutada?

 • Valetamine, asjade varastamine.

  Soovin proofi

 • Kui tegu on falsebanniga, siis suudate mulle äkki ära seletada selle mõistatuse lahenduse:
  MinPvpPro tappis arturm2o ära. Väidetavalt võttis juksu89 koheselt tema asjad. Hetk hiljem tappis EiKeegiKuiGamer juksu89 ära. Seega asjad peaksid olema EiKeegiKuiGamer'i käes? Ometi neid asju tema käes ei ole. Kuhu need asjad siis kaduda küll said?

  Ma ei kasuta 24/7 mingit screenrecorderit, et salvestada kuidas kümnete karistustega mängija üritab teisele inimesele karistust välja petta oma valedega. Tulin gm3'ga (spectator) warp pvp'sse ja koheselt näen, kuidas MinPvpPro tapab arturi, korjab ta asjad üles ja koheselt kirjutab chatti, et juksu varastas need.

  Lisaks petsite te oma valedega ka arturit, kes ostis MinPvpPro'le unbani. Suutsite panna ta uskuma, et teie pole midagi valesti teinud.
  Ning teistele kes veel ei tea, kui ma mainin, et MinPvpPro on minecraftrb123 kes üritas uue nimega oma mainet parandada kuid oma varasemate teguviiside juurde jääda, siis ei ole ju mingit kahtlust, et ta on valelik petis?

Log in to reply