Sgag Valvuriks

Teie mängusisene kasutajanimi: Sgag
Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Sgag#1606
Vanus (vähemalt 13): 17
Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kunagi ammu olin ka abistaja sarnane asi DK severis, oskan meeskonnaga suhelda ja vajadusel abi küsida ning nõu pidada.
Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Survival serveris, peamiselt enda proti ehitamine, farmimine ja muud raha teenivad tegevused.
Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi parandada, praegu niimodi otseselt mõeldes ei tule pähe.
Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: abivalmis, jutukas ning sõbralik.
Negatiivsed: vahepeal läheb chatis teema ebasobivaks ja ei pruugi tsensuurset sõnavara kasutada, ning otsin lihtsamaid viise igm saamiseks-afkfarm macroga.
Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud:
Kui vastate jaatavalt, siis miks: Olen 2 korda karistada saanud esimene kord oli kui x-raysin ja teine kord oli afkfarm macroga. Praeguseni peale nimetatud karistusi pole ma enam karistada saanud ja üritan ka niimodi jätkata.
Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Peamiselt mängin survival serveris ja seda vähemalt 2h päevas, olen seal aktiivne ning ka abistan kaasmängijaid nii palju kui saan.

KINDEL EI
Olen isiklikult leidnud sind Abistavaid programme kasutamas!

Bump

Poolt, muhe sokk.

Vastu olen näinud kuidas ta kasutab abistavaid programme

Isik sai xray eest banni, vastu

Poolt. Chill vana.

***Poolt! Vana Sõber , sõbralik jne 🙂 ***

👏🏽Poolt👏🏽Kui👏🏽Täidab👏🏽Lubadusi👏🏽

chika pau chika vau vau poolt!

Poolt! sõbralik, usaltatav, abivalmis

Poolt
Väga meeldiv inimene

Ei ole poolt! Kasutab abistavaid programme!!!

Vastu. Isik lunib mängusiseselt poolt hääli.
Avaldus võiks L&A minna. Selline taktika pole kindlasti lubatud.

https://imgur.com/JDOC85R

Avaldus lukku
Häälte lunimine on siiski keelatud

Log in to reply