Kandideerimine - pyrotox - Valvur

Topic created · 11 Posts · 115 Views
  • Minu mängusisene nimi on pyrotox.

Discord on SunlifeNolife #5218 .

Vanus on mul 17, aga saan kohe varsti 18 (12 September).

Kogemusi on mul ligi 5-6 aasta jagu, olen olnud paljudes serverites moderaator ja administraator, olen ka olnud "kaas-omanik" ,olen olnud ka tehnik 2 aastat (serveri nimesid kahjuks ei mäleta).

Oskused:

• Kick, Mute, Unmute,
    • Invsee,
    • Tempban, Ban, Unban, Ipban,
    • Coreprotect,
    • Wand(Worldedit & Worldguard käskudest oskan kõike),
    • Sc(staffchat), Socialspy,
      *Warn, Unwarn, Reports,
      *Tpo, Tpohere, Tdl locations,
      Oskan kasutada ka pex käske ja paljusid teisi käske.

Survivalis ma üritan aidata inimesi nii palju kui ma saan ja Opsurvivalis ma vahest kaevandan.

Ainukesed asjad mida ma kännuka puhul halvasti näen on see, et server vahepeal laggab kui on rohkem inimesi sees ja rikutakse reegleid korduvalt.

*Olen kiire õppija,
    *Hea suhtlemisoskus, Meeldib teisi aidata.
    *Ei ole koguaeg serveris aktiivne,
    *Ei pruugi koguaeg asjadest aru saada.

Jah olen saanud karistada, kuna ma reklaamisin (kui nii võib öelda) teist serverit.(Küsisin kas __ töötab veel?)

Ei ole just väga palju tunde mängitud, hetke seisuga olen serverist mänginud 18 tundi, üritan olla igapäevaselt olla nii aktiivne kui võimalik

• Vastu.

• Nah. 🚫

• Poolt. Isik on väga abivalmis

• Meeskonnaliikmel ei ole õigusi kasutada /socialspy, seega ei ole see ka eriline teadmine, vaid lihtsalt on meelde jäänud sellise käskluse eksisteerimine. Üks kandideerimise reeglitest on ka, et pead eelnevalt olema vähemalt nädal aega mänginud, seega see on ka miinus. Hetkel keegi ei teagi sind.

• This post is deleted!
  • Karlpro kirjutas: "Meeskonnaliikmel ei ole õigusi kasutada /socialspy, seega ei ole see ka eriline teadmine, vaid lihtsalt on meelde jäänud sellise käskluse eksisteerimine. Üks kandideerimise reeglitest on ka, et pead eelnevalt olema vähemalt nädal aega mänginud, seega see on ka miinus. Hetkel keegi ei teagi sind."

Olen samuti vastu selle tõttu.

• Ma veel vastu. Karl põhjendas mu vastuse

• Poolt

• Lähen siis vastuvoolu, kogemusi tundub sul olevat, seega saa rohkem mänguaega lihtsalt.
    Minu käest saad poolthääle.

• Ebaaktiivne

Kandideerida saab uuesti 1 nädala pärast.
    Lukku & Arhiivi

Log in to reply

• Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
    Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

L&A

read more
  • Olen poolt, väga hästi teostatud avaldus!

read more
  • B

eie mängusisene kasutajanimi: BlueLion
    Discord: - BlueLion#5716
    Vanus (vähemalt 15!): 22. aastane
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kordagi olnud kuskil minecraft serveris meeskonnaliige. Meeskonnatööd tajun ja selle olulisust.

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Enamasti mängin peamiselt Survivali või Skyblocki. Eelistuseks on minemine, farmimine ja teiste abistamine.

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi, mida tuleb parandada/lisada, aga minu silmis hetkel ei ole midagi puudu.

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
    Positiivsed küljed:

Sihikindel
    Abivalmis
    Olen hommiku kui ka õhtuinimene.
    Negatiivsed küljed:

Hetkel külm närv puudub, aga abistaja olles hoian külma närvi. Source: Trust me
    Otsekohene
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ülaltoodud negatiivsete külgede all puudub külm närv (tegelt ei puudu errrpeees ma rahulik mendi charrina oleksin abistajana ka hästi rahulik) ilmselt seetõttu ka mõned sõimamised on siin toimunud vahetevahel.
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne ja enamus ajast mängin ainult minecraft ja rollimängu. Hetkel siin kännukas mängin päevas minimaalselt 2 tundi, kuid ikka vahel tuleb päevi, kus ei saa liituda kännuka meeldiva seltskonnaga.

Tervitades,
    Meeldivaim mängija kännukas!

read more
  • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
    Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

L&A

read more