Head aega! (delet my vet)

Topic created · 17 Posts · 236 Views
Log in to reply
 
 • S

  jääb ära, juhtus väike õnnetus (lol)

  read more
 • S

  Kuna varsti on tulemas jõulud, siis mõtlesin giveawayda üks oma god setidest:)

  Giveaways osalemiseks pead omama vähemalt yht piletit, pileti soetamiseks pead maksma mulle (Segane) in-game 15k. Pileteid kokku saab osta 3.
  Iga pileti ostes läheb 5k hind kõrgemaks ( 15k, 20k, 25k. Kui ma olen online siis ütle et ostad pileti ja alles siis maksa raha. Kui ma olen offline siis kirjuta mulle discordi Segane#6211 ning saada mulle proof raha saatmisest.
  Loosimine toimub 23.12.2020, kell veel selgumisel
  (Raha ei tagastata seega mõelge läbi enne kui maksate)
  Häid pühi ette 🙂

  read more
 • @MECMAR ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  Minu probleem on see, et isegi kui ütled midagi valesti saad mitmelt inimeselt jubedalt sisse, mingi 5 inimest tulevad chati spammama "SÕNAD"

  Ka tavaliige võib üritada anda enda panuse serveris korda pidada, see ei ole keelatud, ent ei ole ka kohustuslik. Ei saa hakata kedagi karistama, sest ta palus sul ropendamise jätta või Caps Lock'i mitte üle lubatud limiidi pidevalt kasutada. Autori soovil lukustan teema.

  read more
 • M

  @Msi4You ütles #MakeKännukasGreatAgain #RemoveThisRule #FreeMECMAR:

  Ma küll ei näe, et kui inimene oskab ropendada või seda teeb, teeks temast kuidagi kõvemat meest. Nooremas eas võib-olla tõesti arvatakse, et oi kui kõva mees ma olen, kui oskan täiega ropendada, tegelt see asi nii ei ole. Inimest vaadatakse ikka selle järgi, kuidas ta oskab rääkida ja kui inimese suust tulevad ainult roppused, siis just see teeb temast autori kasutatud sõnapruugi "häbiplekk". Lähed suurena töövestlusele ja mida paremini ja rohkem suudad ropendada, seda suurema tõenäosusega saad töö? Päris nii see ikka pole. Ja miks peaks lubama MC server ropendamist, kui see pole normaalne. Eesti keeles piisavalt sõnu, mida saab asendada ja öelda roppuse asemel, ropemdamine ei tee lahedaks sind.

  Noojah, ega ma teist vastust väga ei lootnud saada Teilt je. Võib postituse lukku panna või ära kustutada, minupoolne viga oli jah tuua IRL mängu, kuigi asjad nii ei ole tõesti. Aganoh asi pole selles kui raske on ropendada või mitte, asi on selles kas seda võib teha või mitte, isiklikult mul ei ole selle vastu midagi kui see keelatud on, mõnel on selline vastutahe küll. Minu probleem on see, et isegi kui ütled midagi valesti saad mitmelt inimeselt jubedalt sisse, mingi 5 inimest tulevad chati spammama "SÕNAD", aga seda võiks äärmisel juhul siiski meeskonnaliikmed teha, et Teie töö jääks ikkagi Teile mitte kommuunisisestele mängijatele, jah sellega nad aitavad kaasa, aga ajapikku on see suht tüütu, isegi kui mõned on jäänud caps peale kogemata, olen märganud, et saadakse jubedalt spammi "CAPS" märguandega. Sellessuhtes je ma ei saa tuua mängukogemust pärisellu, sellessuhtes on Teil loomulikult õigus. Lõplik kokkuvõtlik arvamus: kui keegi nt ropendab või capsib vms ss las teeb meeskond oma töö (juhul kui meeskonda tõesti sees ei ole siis võite kindlasti sõna sekka öelda, et ei tohi jms), meeskond on selleks, et reeglirikkujaid korrale kutsuda, mitte pole see tavaliikmete töö ega ju?

  read more