Ruud3 Aplikatsioon valvuriks.

Topic created · 14 Posts · 106 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Ruud3
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord 𝕽𝖚𝖚𝖉𝖎#1467 Nimi tuleb copy-da, sest on netist font generatoriga tehtud.
  Vanus (vähemalt 13): 22
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kännuka server olnud ainuke, milles mänginud olen kokku aastaid, küll erinevate nimedega, sest ei olnud algul preemium kasutajat mängule, Muidu üldiselt aidanud tavamängijana teisi kes on abi küsinud, kui olen olnud vastaval hetkel ainuke aktiivne mängija, või kui olen teadnud lahendusi. Kõrgemale pole kunagi pürginud, sest olen tagasi hoidnud.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Põhitegevused: Arendan oma ala, üksi või mõne sõbraga kellega mängin. Kui võimalus siis aitan/soovitan/juhendan. Tihti juhtub, et aitaksin ka rohkem kui oleks selleks võimalusi.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kiidan tubli aktiivsuse eest, minu jaoks juba aastaid on server edukalt üleval olnud, kui mitte TOP1 minu arust. Tagasilööke ikka esineb, kuid see on mõistetav ning ei ole selle koha pealt midagi negatiivset ega muud öelda, kui et tegijatel ikka juhtub, ja Kännukas on tegija. Alati saab parem olla, kuid kas on vaja.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Alati abivalmis ning positiivne. Väldin negatiivset vestlust või laimamist. Ja olen enese suhtes privaatne, kui pole vaja teada siis ei ütle midagi, ei enda ega teiste kohta. Negatiivsed: Kui asi on uus, siis võin tunda veidi abituna ennast, sest üritan ise alati asju õppida või lahendada, et endale paremini tegevus selgeks teha, isegi kui see tekitab paar viga, kuid vigadest õpitakse alati kõige rohkem. Seoses tööga võib tulla aegu kus olen minimaalselt nädala eemal kodust, kui mitte kauem, kuid üldiselt üle nädala ei kesta äraolek.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Viimaste aastate jooksul kindlasti mitte, kui enne seda, siis pikemat aega tagasi ning oma enda lolluste või ütlemiste tõttu mängus sees. Tõsist pole kunagi olnud, kui hakkas tekkima niiöelda "kuri" olukord siis pigem lahkusin serverist, et rahuneda ja jätta ära tühi vaidlus.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Töö tõttu nädala sees, on õhtuti vabad tunnid kus olen kas aktiivne serveris mängides, või midagi muud tehes, kuid vajadusel discordis otsesuunatud sõnumitega kättesaadav. Nädalavahetustel võib olla 50/50, kas olen ööläbi ja päeva serveris, või olen kodust ära seoses tööga. Kuid mitte liiga tihti, et see segaks ka mängus olemist.

 • Kindel ei, onlinetime näitab 22 tundi.

 • Äkki annad ka teised kasutajanimed millega oled mänginud vahepeal.

 • @LilPoro Dub_Panda oli kunagi vist, Niisutusvahend oli mäletamist mööda. rohkem hetkel ette ei tule. Ilmselt need olid ainukesed.

 • @V2gaP6nev See on sellest, et alustasin eelmine nädal alles uuesti mängimist.

 • @Ruud3 Pole sind kordagi serveris tegutsemas näinud.

 • @V2gaP6nev Oli aasta pausi, sest oli tegemist eraelus. Ning ei olnud kodus eriti, ainult nädalavahetustel, kuid need olid üldiselt sisustatud.

 • Vastu põhjused on öelnud

 • @zerocolas Palun sõnasta vastus täpsustavamaks, ei saa hetkel aru kus on mõttepausid või mismoodi sul oli plaanitud vastus edasi anda.

 • Kindel vastu kuna onlinetime vähe ja pole näinud serveris

 • Vastu, põhjused eelnevalt mainitud. 😞

 • Kindlasti vastu,poolt

 • Olen serveris näinud, aga pole väga silma paistnud ja seetõttu ei oska hinnangut anda, pean hetkel olema vastu, aga hääl võib muutuda.

 • Hetkene mänguaeg liiga väike ja vastu liiga palju. Rohkem online time ja siis soovitame uuesti kandideerida.

Log in to reply
 
 • Neid leiab ka flower forest biomes..

  read more
 • R

  Teie mängusisene kasutajanimi: RayxCat
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Rayx#6746
  Vanus (vähemalt 13): 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ma oskan teha koostööd igaühega kui teised on nõus seda sama tegema. Saan läbi enamus serveri mängijatega ja olen abivalmis.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mulle meeldib mängida Survivalit ja Vanillat. Mulle meeldib, et server on ka eestikeelne mis teeb natuke lihtsamaks meeleolu.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kännukas ma leian, et anticheat on mõndadele outside clientitele liiga lihtne, et seda takistada ning seda saaks paremaks teha.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Mu positiivsed küljed on ehitamine, rahumeelne, leidlikus ja oskan Inglise, Vene, Eesti ja keskmist Soome keelt. Negatiivsed küljed on ilmselt redstone ja sõprade karjumist kuulata.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ma ei mäleta küll.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Iga päev 2-12 tundi väljaarvatud reisimine.

  read more
 • Just äsja jäid sa vahele abistavate programmide kasutamisega. Nii vara uuesti enda usaldust võita ei saa. Lukku.

  read more
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Stewie_inc
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord GREY#9402
  Vanus (vähemalt 13): 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ei ole aga tahan proovida.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt kas räägin chatis või ehitan asju juurde enda baasi kas üksi või 2 sõbraga.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Viimasel ajal juhtus Segasega päris tõsine asi mis ei oleks tohtinud juhtuda keegi sai tema kontosse sisse ja owner resetis ta passi ilma küsimata kas see oli päriselt tema. Minu aarust ei tohiks selline asi juhtuda.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed on mul need, et ma ei lähe kergelt närvi ja ma ei ropenda palju ning ma ei oska valetada.
  Negatiivsed küljed on need, et ma ei suhtu hästi inimestesse kes käituvad nagu 6 aastased lapsed.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah ma olen, aga ma lubasin Karlile, et ma ei häcki enam.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Sest ma häckisin
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen nädala sees aktiivne kella 15:00 kuni 20:00 ja nädala vahetustel 13:00 kuni 23:00 kuid vahepeal ei saa ma aktiivne olla nädalavahetusel.

  read more