Keishman valvuriks

Topic created · 10 Posts · 133 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Keishman

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord: Keishman#4797, emaili võin privaatselt saata

  Vanus (vähemalt 13): 16

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud varem Kännuka moderaator (2 aastat tagasi). Olen ka olnud lühikest aega ühe lühiajalise serveri pea-admin. Kahjuks seda serverit enam olemas ei ole. Meeskonnatöö on mul sujuv, sest minuga on lihtne kompromissile jõuda. Harvadel juhtudel, kus mul on tingimata vaja ka teiste meeskonnaliikmete arvamust küsida karistuse või mõne muu kohta, siis teen ma seda võimalikult kiirelt ja mugavalt. Selliseid olukordi küll väga tekkida ei tohiks.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mulle meeldib väga ehitada, teha teiste jaoks raha eest tööd või olla niisama abiks, kes abi vajavad ja/või soovivad.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): ma arvan, et abistajad peaksid saama protti suurendada. Muidugi on ka üldine reeglite rikkumine või ebaviisakas käitumine. Need on paraku vältimatud, kuid mul oleks valvurina võimalik seda pisut vähendada.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Ma olen väga sõbralik, vaidlen harva ning ei soovi asjata teistele halba. Ma suudan end vaos hoida ka olukordades, mis mulle meelt mööda ei ole. Karistused ei ole mul väga karmid, ma ei pane koheselt mute, vaid piirdun algul hoiatusega. Hackereid ma ei talu, ning xrayerid jms minu kõrval puhtalt ei pääse. Negatiivsed: Mul võib tekkida olukordi, kus ma olen mingisse tegevusse väga süvenenud ning kirjakast jääb mul märkamata. See halb harjumus on mul õnneks viimasel ajal vähenenud. Argipäeviti on mu graafik väga ebaühtlane ning mul pole ükski päev kindlat kellaaega, mil ma alati sees olen. Seejuures olen ma väga aktiivne nädalavahetusti!

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: 2 aastat tagasi sain mute

  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ma sattusin vaidlusesse ühe teise inimesega, kes oli mult asju välja petnud. Vihahoos tekkis mu kirjakasti nii mõnigi
  ebaviisakas väljend. Ma sain küll algul hoiatuse, kuid ma ignoreerisin seda ning sain lõpuks ka mute 24h.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Nagu ka varem mainisin, olen ma argipäeviti iga päev erineval kellaajal sees. Nädalas olen ma umbes 6 päeva sees, millest argipäeviti umbes 1-2 tundi kokku ning nädalavahetusel kuni 5 tundi.

  Ootan väga vastuseid ning soovin kõigile head seiklemist Kännuka serveris!
  25.02.2020
  Keishman

 • Poolt. Tean teda juba ammu ja ta tundub sõbralik vana.

 • 6h onlinetime pole kohe kindlasti piisav, Vastu.

 • V2gaP6nev
  Aitäh, et selle välja tõid
  Selle koha pealt pean mainima, et olen Kännuka liige vähemalt 3 aastat. Lihtsalt peale viimast mapi restarti kooli tõttu vähe sees olnud. need 6h on jaotunud vähem kui nädalapikkusesse ajavahemikku. Ma olen olnud viimasel ajal üsna aktiivne ning see tõenäoliselt kasvab veelgi
  Siiski respekteerin ma su otsust.
  Kõike parimat
  Keishman

 • vastu pole inimest näinud

 • Hetkel pean olema vastu, kuna aktiivsus puudub ja seetõttu ei saa anda hinnangut, kuidas käitumine serveris jne. Hääl võib muutuda.

 • Vastu

 • Kes sa oled?? Vastu

 • @Keishman Ega ainult see ei loe millal sa varem mängisid jne, kommuun on muutunud paljugi nende 3 aastate jooksul. Mängi rohkem, siis vaatame. vastu!

 • Kahjuks ei sobi, lukku.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more