Keishman valvuriks

Topic created · 10 Posts · 139 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Keishman

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord: Keishman#4797, emaili võin privaatselt saata

  Vanus (vähemalt 13): 16

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud varem Kännuka moderaator (2 aastat tagasi). Olen ka olnud lühikest aega ühe lühiajalise serveri pea-admin. Kahjuks seda serverit enam olemas ei ole. Meeskonnatöö on mul sujuv, sest minuga on lihtne kompromissile jõuda. Harvadel juhtudel, kus mul on tingimata vaja ka teiste meeskonnaliikmete arvamust küsida karistuse või mõne muu kohta, siis teen ma seda võimalikult kiirelt ja mugavalt. Selliseid olukordi küll väga tekkida ei tohiks.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mulle meeldib väga ehitada, teha teiste jaoks raha eest tööd või olla niisama abiks, kes abi vajavad ja/või soovivad.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): ma arvan, et abistajad peaksid saama protti suurendada. Muidugi on ka üldine reeglite rikkumine või ebaviisakas käitumine. Need on paraku vältimatud, kuid mul oleks valvurina võimalik seda pisut vähendada.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Ma olen väga sõbralik, vaidlen harva ning ei soovi asjata teistele halba. Ma suudan end vaos hoida ka olukordades, mis mulle meelt mööda ei ole. Karistused ei ole mul väga karmid, ma ei pane koheselt mute, vaid piirdun algul hoiatusega. Hackereid ma ei talu, ning xrayerid jms minu kõrval puhtalt ei pääse. Negatiivsed: Mul võib tekkida olukordi, kus ma olen mingisse tegevusse väga süvenenud ning kirjakast jääb mul märkamata. See halb harjumus on mul õnneks viimasel ajal vähenenud. Argipäeviti on mu graafik väga ebaühtlane ning mul pole ükski päev kindlat kellaaega, mil ma alati sees olen. Seejuures olen ma väga aktiivne nädalavahetusti!

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: 2 aastat tagasi sain mute

  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ma sattusin vaidlusesse ühe teise inimesega, kes oli mult asju välja petnud. Vihahoos tekkis mu kirjakasti nii mõnigi
  ebaviisakas väljend. Ma sain küll algul hoiatuse, kuid ma ignoreerisin seda ning sain lõpuks ka mute 24h.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Nagu ka varem mainisin, olen ma argipäeviti iga päev erineval kellaajal sees. Nädalas olen ma umbes 6 päeva sees, millest argipäeviti umbes 1-2 tundi kokku ning nädalavahetusel kuni 5 tundi.

  Ootan väga vastuseid ning soovin kõigile head seiklemist Kännuka serveris!
  25.02.2020
  Keishman

 • Poolt. Tean teda juba ammu ja ta tundub sõbralik vana.

 • 6h onlinetime pole kohe kindlasti piisav, Vastu.

 • V2gaP6nev
  Aitäh, et selle välja tõid
  Selle koha pealt pean mainima, et olen Kännuka liige vähemalt 3 aastat. Lihtsalt peale viimast mapi restarti kooli tõttu vähe sees olnud. need 6h on jaotunud vähem kui nädalapikkusesse ajavahemikku. Ma olen olnud viimasel ajal üsna aktiivne ning see tõenäoliselt kasvab veelgi
  Siiski respekteerin ma su otsust.
  Kõike parimat
  Keishman

 • vastu pole inimest näinud

 • Hetkel pean olema vastu, kuna aktiivsus puudub ja seetõttu ei saa anda hinnangut, kuidas käitumine serveris jne. Hääl võib muutuda.

 • Vastu

 • Kes sa oled?? Vastu

 • @Keishman Ega ainult see ei loe millal sa varem mängisid jne, kommuun on muutunud paljugi nende 3 aastate jooksul. Mängi rohkem, siis vaatame. vastu!

 • Kahjuks ei sobi, lukku.

Log in to reply
 
 • Vale formaat, Vanuselt liiga noor.

  read more
 • muu discord:fortnite devs is best#4388 ma olen 14 ma olen minecrafti 3 aastat manginud

  read more
 • estkaru valvuriks

  read more
 • eesti minecraft on tegelikult suht hõre võrreldes 2016. aasta kommuunide ja gruppidega, mis kännukas ja teistes eesti serverites tegelesid, ning seda ka puhtalt sellepärast, et ajaga on tulnud uuemaid asju, mis üldinimeste jaoks huvitavamad on. isegi hypixelis on tänapäeval vähevõitu eesti mängijaid. asi pole kännukas, asi on mängus. pealekauba pole nii suur vahe mängijate arvus kui on aktiivsete mängijate arvus. sul võib serveris olla 100+ inimest, aga kui nendest ainult 10 inimest räägivad, siis on efektiivselt serveris 10 inimest. lambise promomisega ei saa väga inimesi juurde, kes on valmis reaalselt aktiivsed olema ja serverile panustama, see pigem lihtsalt tüütab. tõeliste mängijate kasv toimub iseenesest.

  seega oleks kõige kasulikum lihtsalt lasta kännukal ise areneda. isegi negatiivne iive oleks lõppudelõpuks parem kui pealesurutud promomine.

  read more