NobPatrick Valvuriks

Topic created · 10 Posts · 81 Views
 • Tere!
  Esitan kandidatuuri valvuriks saamiseks.

  Teie mängusisene kasutajanimi:NobPatrick
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord on NobPatrick#8379
  Vanus (vähemalt 13): 14 saan varsti 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi) Olen olnud adminstraator ja haldaja sõbra serveris lühikest aega,tänaseks on see server juba suletud. Olnud omaniku parem käsi ühes teises Eesti serveris,mis ka kahjuks suletud. Oskan kasutada karistus commandeid.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Serveris olemise ajal püüaksin teada saada,mis on mureks ja kuidas võiks mingisuguseid buge/glitche parandada kui võimalik. Peale selle meeldib teha tavalisi minecrafti asju,nt suhtlemine,farmimine ja ehitamine
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Eks igas serveris ole halbu asju,uue versiooniga tuli suur lägg aga see fixiti ära meeskonna poolt. Kui midagi nimetada halvaks asjaks siis oleks see,et võiksid olla iga biomi juurde warp nagu seda oli ennem.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Enda positiivsetest külgedest tooksin välja konkreetsuse ja aususe. Konkreetsuse all pean silmas seda,et ma ei räägi ümber nurga suure kaarega vaid otse ja jäigalt juttu ära mis vaja. Pole aega lobiseda.
  Negatiivsetest külgedest võin välja tuua selle,et vahepeal kahjuks ei saa serveris olla,kuna kohustused vajavad tegemist,mida ei saa edasi lükkata. Võin kiiresti närvi minna,ma olen aus selle kohapealt aga ma talitsen end juba paremini ja saan hakkama ka kõige pingelistemates olukordades.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei,Pole kordagi saanud karistada Kännuka minecrafti serveris.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Koolinädalal ei saa olla koguaeg serveris aga õhtuti saab ikka paar tundi olla ja silma peal hoida asjadel. Discordis olen aktiivne,mul on telefon suht koht koguaeg kaasas. Koolitundide ajal võib vastamisega aega minna natukene kuna koolis peab olema. Saab alati kätte mind kui olen ärkvel. Annan teada alati kui ei saa või on mingisugused tehnilised probleemid.
  Lisa:
  Lisaks siia juurde selle,et vahetasin minecrafti konto uuema vastu ning sellel uuel pole online aega nii palju kui teistel aga loodan,et see ei ole probleemiks. Jään nüüd selle uue minecrafti konto peale. Eelmine konto oli: Youtube_Ross

  Lisaküsimused kirjutada alla,vastan nii kiiresti kui saan

 • Kindel ei, pole kordagi sees näinud.

 • @V2gaP6nev Tere,Ei vaidle vastu aga olin täna õhtu poole sees umbes paar tundi.

 • Paarist tunnist ei piisa, 75 tundi või rohkem ja siis vaatame.

 • @V2gaP6nev Ma mainisin lõpus,et mul teisel kontol ka online time,vahetasin kontot. Ja eks praegu ole mu uuel kontol vahe aga seds tuleb juurde

 • Lol ei vastu

 • Vastu, mängi Kännukas mõnda aega ja ole aktiivne, eile alles liitusid ja panin esimese proti sulle.

 • @Msi4You Ma maisin,et vahetasin kontot.Kõige lõpus

 • Vastu never seen

 • Kuna konto nime teada ei ole saanud, siis lukku.

Log in to reply
 
 • ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ★ Survival 5.0 - Uuendus v5.3.0 ★
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

  ★ Parandatud suuresti vigu lao kirstuga seoses.
  ★ Lao kirstust väljakukkuvad esemed stackitakse nüüd automaatselt, mis tähendab nüüd olematut läägi ja mugavamat asjade korjamist.
  ★ Nüüdsest stackitakse kõik esemed, mis ületavad suuremat kogust. See aitab vähendada läägi ja teeb sorteerimise mugavamaks.
  ★ Samuti stackitakse kõik spawnerid. Spawnereid saab stackida asetades ühe spawneri maha ja klikates sama tüübi spawneriga sellele spawnerile peale. Siis on seal spawneris sees 2 spawnerit ja nii saab ühes chunk'is olla kokku kuni 25 spawnerit. Need spawnerid tekitavad siis samas koguses eraldi spawnerite väärtuses mobe.

  read more
 • Ütle enda nimi, millega soovid registreerida.

  read more
 • M

  Tere kuidas serverisse sisse saab kui mul sisenetes küsib (/register parool parooluuseti). Ma kirjutan (/register oma parool ja uuesti oma parool) ja ütleb et pole andmebaasis et kas ma pean veel ootama?? Ma tulin tegelt alles praegu kah. Et mida teha peab et sisse saada mängima, ma tegin konto siia foorum kännukasse juba kah ära

  read more
 • Pean nõustuma Lehmakommiga, hetkel nendest piltides minu meelest ei ole väga midagi niivõrd erilist, et otseselt ehitaja ranki saada, kuid muidugi seda ei otsusta mina, vaid meeskond ise. See on puhtalt minu arvamus so no hard feelings, kuid tegelikuses lase samas vaimus edasi, sul pontentsiaal olemas. gl

  read more