NobPatrick Valvuriks

Topic created · 10 Posts · 81 Views
 • Tere!
  Esitan kandidatuuri valvuriks saamiseks.

  Teie mängusisene kasutajanimi:NobPatrick
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord on NobPatrick#8379
  Vanus (vähemalt 13): 14 saan varsti 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi) Olen olnud adminstraator ja haldaja sõbra serveris lühikest aega,tänaseks on see server juba suletud. Olnud omaniku parem käsi ühes teises Eesti serveris,mis ka kahjuks suletud. Oskan kasutada karistus commandeid.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Serveris olemise ajal püüaksin teada saada,mis on mureks ja kuidas võiks mingisuguseid buge/glitche parandada kui võimalik. Peale selle meeldib teha tavalisi minecrafti asju,nt suhtlemine,farmimine ja ehitamine
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Eks igas serveris ole halbu asju,uue versiooniga tuli suur lägg aga see fixiti ära meeskonna poolt. Kui midagi nimetada halvaks asjaks siis oleks see,et võiksid olla iga biomi juurde warp nagu seda oli ennem.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Enda positiivsetest külgedest tooksin välja konkreetsuse ja aususe. Konkreetsuse all pean silmas seda,et ma ei räägi ümber nurga suure kaarega vaid otse ja jäigalt juttu ära mis vaja. Pole aega lobiseda.
  Negatiivsetest külgedest võin välja tuua selle,et vahepeal kahjuks ei saa serveris olla,kuna kohustused vajavad tegemist,mida ei saa edasi lükkata. Võin kiiresti närvi minna,ma olen aus selle kohapealt aga ma talitsen end juba paremini ja saan hakkama ka kõige pingelistemates olukordades.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei,Pole kordagi saanud karistada Kännuka minecrafti serveris.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: -
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Koolinädalal ei saa olla koguaeg serveris aga õhtuti saab ikka paar tundi olla ja silma peal hoida asjadel. Discordis olen aktiivne,mul on telefon suht koht koguaeg kaasas. Koolitundide ajal võib vastamisega aega minna natukene kuna koolis peab olema. Saab alati kätte mind kui olen ärkvel. Annan teada alati kui ei saa või on mingisugused tehnilised probleemid.
  Lisa:
  Lisaks siia juurde selle,et vahetasin minecrafti konto uuema vastu ning sellel uuel pole online aega nii palju kui teistel aga loodan,et see ei ole probleemiks. Jään nüüd selle uue minecrafti konto peale. Eelmine konto oli: Youtube_Ross

  Lisaküsimused kirjutada alla,vastan nii kiiresti kui saan

 • Kindel ei, pole kordagi sees näinud.

 • @V2gaP6nev Tere,Ei vaidle vastu aga olin täna õhtu poole sees umbes paar tundi.

 • Paarist tunnist ei piisa, 75 tundi või rohkem ja siis vaatame.

 • @V2gaP6nev Ma mainisin lõpus,et mul teisel kontol ka online time,vahetasin kontot. Ja eks praegu ole mu uuel kontol vahe aga seds tuleb juurde

 • Lol ei vastu

 • Vastu, mängi Kännukas mõnda aega ja ole aktiivne, eile alles liitusid ja panin esimese proti sulle.

 • @Msi4You Ma maisin,et vahetasin kontot.Kõige lõpus

 • Vastu never seen

 • Kuna konto nime teada ei ole saanud, siis lukku.

Log in to reply
 
 • R

  Teie mängusisene kasutajanimi: RayxCat
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Rayx#6746
  Vanus (vähemalt 13): 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ma oskan teha koostööd igaühega kui teised on nõus seda sama tegema. Saan läbi enamus serveri mängijatega ja olen abivalmis.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Mulle meeldib mängida Survivalit ja Vanillat. Mulle meeldib, et server on ka eestikeelne mis teeb natuke lihtsamaks meeleolu.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Kännukas ma leian, et anticheat on mõndadele outside clientitele liiga lihtne, et seda takistada ning seda saaks paremaks teha.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Mu positiivsed küljed on ehitamine, rahumeelne, leidlikus ja oskan Inglise, Vene, Eesti ja keskmist Soome keelt. Negatiivsed küljed on ilmselt redstone ja sõprade karjumist kuulata.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ma ei mäleta küll.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Iga päev 2-12 tundi väljaarvatud reisimine.

  read more
 • Just äsja jäid sa vahele abistavate programmide kasutamisega. Nii vara uuesti enda usaldust võita ei saa. Lukku.

  read more
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Stewie_inc
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord GREY#9402
  Vanus (vähemalt 13): 14
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ei ole aga tahan proovida.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tavaliselt kas räägin chatis või ehitan asju juurde enda baasi kas üksi või 2 sõbraga.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Viimasel ajal juhtus Segasega päris tõsine asi mis ei oleks tohtinud juhtuda keegi sai tema kontosse sisse ja owner resetis ta passi ilma küsimata kas see oli päriselt tema. Minu aarust ei tohiks selline asi juhtuda.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed on mul need, et ma ei lähe kergelt närvi ja ma ei ropenda palju ning ma ei oska valetada.
  Negatiivsed küljed on need, et ma ei suhtu hästi inimestesse kes käituvad nagu 6 aastased lapsed.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah ma olen, aga ma lubasin Karlile, et ma ei häcki enam.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Sest ma häckisin
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Ma olen nädala sees aktiivne kella 15:00 kuni 20:00 ja nädala vahetustel 13:00 kuni 23:00 kuid vahepeal ei saa ma aktiivne olla nädalavahetusel.

  read more
 • Y

  Selline probleem et tahaks teha ära üllesanet aga pole võimalik. island challenges tase ekspert üllesanne lilleaed. kõik on olemas peale blue orchid aga blue orchid tekkib soobiomis aga soobiomi pole võimalik saada ? vähemalt minu teada

  read more