Kandideerimine Ehitajaks!

Topic created · 10 Posts · 71 Views
  • Teie mängusisene kasutajanimi: Kristjan
    Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Kristjan#5518
    Vanus (vähemalt 13): 13
    Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ma olin Gamingvexed serveris abistaja aitasin kõiki ja kui kellegil oli vaja ehitada maja v midagi siukest siis aitasin lahendaksin siin mõnesi probleeme siin serveris.
    Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Ehitamine teiste inimeste aitamine noh kui vaja abi ehitamises voin aitada kõiki ja viimati ehitasin yhte väikest maja et keegi saaks minu juurde elama tulla kui tahaks.
    Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla).Nimelt võiks olla natukene range olla ropendamise ja capsi kasutamises.
    Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Ma oskan aidata inimesi paljude asjadega. Oskan ehitada ilusaid maju, kui tean, mida tegema pean. Negatiivne: Kui keegi ropendab v capsib v midagi siukest ajab natukene närvi v siukest aga harjun ikka ära.
    Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Hetkel ei ole saanud aga sain hoiatuse selle eest et tahtsin yhe inimesele öelda mis tähendab wtf...
    Kui vastate jaatavalt, siis miks: ma pole saanud karistata..
    Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen sees esmaspäevati kuni pühapäevati kui ma vahel sees ei ole siis vabandan sest mul on mõnesi tegemisi aga muidu olen iga päev sees olen vaba kui soovite kysida siis kysige!

• Pilte sinu ehitistest on? Avaldus suht segane aga põhiline on see kas sa realselt oskad ehitada või ei.

• @Primka Ma ehitada kyll oskan

• Sa siia pilte ei saa panna enda varasematest ehitistest?

• Muuda oma avaldust (lisa ehitistest pildid) ilma nendeta ei saa ju otsustada 😂

• Minu poolt on Vastu, alles hiljuti ehitas selle maja (lingis on näha pilt tema majast) ja küsinud chatis, et ''Tulge hinnake mu maja'' ning uhkustles sellega.

Link: https://imgur.com/a/ISTYAYZ

Minu arvates see ei ole piisav oskus, et saada Ehitaja rankiks. Kuid vastus võib muuta, sest see on ainult 1 tema ehitistest.

• Hetkel siis sammuti Vastu

• @Kipto Lic mainin et ma pole öelnud et ''Tulge hinnake mu maja'

• @Kristjan Minule küll ütlesid

• Lukku, kandideerija omal soovil.

Log in to reply

• K

@Estlike tohin küsida kus valetasin? võid mind parandada

read more
  • Vastu, valetamine ei ole ilus.

read more
  • K

@Kapsauss ütles Kapsauss Valvuriks:

Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss

Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424

Vanus (vähemalt 13): 15

Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud abistaja Relaxx servis selline 2-3 aastat tagasi ning enne seda olin oma Prica serveris sammuti abistaja. Olin ka DK serveris meeskonna liige kuid ei mäleta mis astmel.

Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel on minu põhilisteks tegevusteks farmide loomine ning nedega tegelemine ja tegelen ka asjade enchantimisega pidevalt. Tulevikus oleks plaan luua suurem kauplus.

Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arvates võiks tuua poodi rohkem asju mida müüa. Kuna hetkel olen sellises kohas kus soovin hakkata järgmist farmi ehitama kuid ei teagi mida teha kuna valik nii väike, ja midagi sellist erilist või huvitavat ei ole millega tegelema hakkata. Sammuti võiks lisada spawnerite valikut poodi.

Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed:

Olen suuteline õppima uusi teadmisi. Olen sõbralik ning alati olen valmis looma uusi suhteid kui looma sõpru. Suudan jääda erapooletuks.

Negatiivsed küljed

Võin vahepeal kiiresti ärrituda mitte suurte asjade peale (Kuna magan tihti vähe sest pelan 😃) Võin olla karistuste osas natukene liiga leebe kuna olen rohkem selline kes seletab ära mis ta valesti tegi mitte ei lenda kohe sisse (kuna tean, et need karistused alati ei aita)

Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei hetkel ei ole karistada saanud ega ei soovi ka saada.

Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin Minecrafti päevas selline 6-8 tundi ja sellest enamus ajast olen Kännukas. Enamasti mängin ma õhtuti 22:00-04:00 kuna päeval mul kodust väljas pool palju tegemisi, vahest ka hommikuti.
    Hetkel mängin palju kuna hiljuti välja 1.16 ja mul siin palju uut õppida. Soovin kanditeerida kuna ei ole hetkel mõnda aega kusagil serveris meeskonnas olnud ja mulle on see töö siiamaani meeldinud seetõttu soovin liituda Kännuka meeskonnaga.

read more
  • Hetkel ütleks, et poolt

read more