Kandideerimine Ehitajaks!

Topic created · 10 Posts · 87 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Kristjan
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Kristjan#5518
  Vanus (vähemalt 13): 13
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Ma olin Gamingvexed serveris abistaja aitasin kõiki ja kui kellegil oli vaja ehitada maja v midagi siukest siis aitasin lahendaksin siin mõnesi probleeme siin serveris.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Ehitamine teiste inimeste aitamine noh kui vaja abi ehitamises voin aitada kõiki ja viimati ehitasin yhte väikest maja et keegi saaks minu juurde elama tulla kui tahaks.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla).Nimelt võiks olla natukene range olla ropendamise ja capsi kasutamises.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivne: Ma oskan aidata inimesi paljude asjadega. Oskan ehitada ilusaid maju, kui tean, mida tegema pean. Negatiivne: Kui keegi ropendab v capsib v midagi siukest ajab natukene närvi v siukest aga harjun ikka ära.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Hetkel ei ole saanud aga sain hoiatuse selle eest et tahtsin yhe inimesele öelda mis tähendab wtf...
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: ma pole saanud karistata..
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen sees esmaspäevati kuni pühapäevati kui ma vahel sees ei ole siis vabandan sest mul on mõnesi tegemisi aga muidu olen iga päev sees olen vaba kui soovite kysida siis kysige!

 • Pilte sinu ehitistest on? Avaldus suht segane aga põhiline on see kas sa realselt oskad ehitada või ei.

 • @Primka Ma ehitada kyll oskan

 • Sa siia pilte ei saa panna enda varasematest ehitistest?

 • Muuda oma avaldust (lisa ehitistest pildid) ilma nendeta ei saa ju otsustada 😂

 • Minu poolt on Vastu, alles hiljuti ehitas selle maja (lingis on näha pilt tema majast) ja küsinud chatis, et ''Tulge hinnake mu maja'' ning uhkustles sellega.

  Link: https://imgur.com/a/ISTYAYZ

  Minu arvates see ei ole piisav oskus, et saada Ehitaja rankiks. Kuid vastus võib muuta, sest see on ainult 1 tema ehitistest.

 • Hetkel siis sammuti Vastu

 • @Kipto Lic mainin et ma pole öelnud et ''Tulge hinnake mu maja'

 • @Kristjan Minule küll ütlesid

 • Lukku, kandideerija omal soovil.

Log in to reply
 
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more
 • Olen poolt, väga hästi teostatud avaldus!

  read more
 • B

  eie mängusisene kasutajanimi: BlueLion
  Discord: - BlueLion#5716
  Vanus (vähemalt 15!): 22. aastane
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Pole kordagi olnud kuskil minecraft serveris meeskonnaliige. Meeskonnatööd tajun ja selle olulisust.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Enamasti mängin peamiselt Survivali või Skyblocki. Eelistuseks on minemine, farmimine ja teiste abistamine.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Alati on midagi, mida tuleb parandada/lisada, aga minu silmis hetkel ei ole midagi puudu.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed:

  Sihikindel
  Abivalmis
  Olen hommiku kui ka õhtuinimene.
  Negatiivsed küljed:

  Hetkel külm närv puudub, aga abistaja olles hoian külma närvi. Source: Trust me
  Otsekohene
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Jah
  Kui vastate jaatavalt, siis miks: Ülaltoodud negatiivsete külgede all puudub külm närv (tegelt ei puudu errrpeees ma rahulik mendi charrina oleksin abistajana ka hästi rahulik) ilmselt seetõttu ka mõned sõimamised on siin toimunud vahetevahel.
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen väga aktiivne ja enamus ajast mängin ainult minecraft ja rollimängu. Hetkel siin kännukas mängin päevas minimaalselt 2 tundi, kuid ikka vahel tuleb päevi, kus ei saa liituda kännuka meeldiva seltskonnaga.

  Tervitades,
  Meeldivaim mängija kännukas!

  read more
 • Abistajaks ei saa kandideerida(v.a veteran, seda sa samuti ei ole).
  Lisaks oled korduvalt kasutanud ebasobivaid väljendeid/sõnu viimasel ajal.

  L&A

  read more