L22m2 valvuriks

Topic created · 10 Posts · 50 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: l22m2
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Discord: Läämä#8691
  Vanus (vähemalt 13): Vanus 16
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Kogemusi ja oskuseid on mul palju, olen olnud eelnevalt mitmes serveris Admind/Moderaator ja ka Omanik, kõikide serverite nimesi ei mäleta, kuid üks server oli Paidecraft. Olen loonud ka kunagi enda serveri ja pluginatega tegelenud.
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Põhiline tegevus serveris oleks inimeste aitamine ja ka kui vaja on karistamine.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Ma küll ei tea kas see on minu viga, aga kui keegi serveriga liitub tekib mul väike lag korra, selle võiks kuidagi korda saada. Ka see on halb, et ei ole enam väga aktiivseid meeskonna liikmeid.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
  Positiivsed küljed: Ei lähe kerget närvi ja tulen toime ka keerukamate olukordadega, oskan inimesi vastavalt karistada. Mõistan sarkasmi.
  Negatiivsed küljed: Saan serveris viibida natuke vähe, aga seda annab parandada. Vahepeal võib osutuda ka mu otsekohesus negatiivseks küljeks, kuigi ma ei usu, et seda peaks juhtuma.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Kännuka serveris mul eelnevaid karistusi ei ole.
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:-
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivsus saaks olla vähemalt tund päevas, kui mitte rohkem, aga kuna on tulemas suvevaheaeg proovin olla kauem serveris aktiivne.

 • Poolt kuna maksis

 • vastu

 • vastu

 • Vastu. Meeskonda ei võetud enne, siis miks praegu peaks

 • Vastu, ühest lukku pandud avaldusest peaks olema möödas 7 päeva, mitte 5

 • @karu123 14d*

 • @Nupzik formaadi all on 1 nädal aga kui 14d siis 14d

 • @l22m2 poolt

 • poolt, carryb csis ja maksis mulle dragon lore et poolt panna

Log in to reply
 
 • Raske valik, Factions meeldis mulle kunagi väga, aga suhteliselt närvi ajab see, kui mingi ahv su baasi raidib, mida survivalis ei juhtu, kui sul prot peal. Samas annab see sulle pidevalt tegevust ja suhteliselt on kogu aeg midagi teha. Survi poole pealt meeldib mulle see, et seal on pvp ja ükski ahv ei saa sind raidida ja saad rahulikult omi asju teha. Survis, aga mul on rohkem tööd ja pidevalt inimesed soovivad minult midagi. Samas kui facis mängid paljude sõpradega võib see suhteliselt lõbus olla, aga suvalistega väga ei viitsiks. Aasta tagasi mängisin ka suhteliselt palju skyblocki ja see pakkus huvi, kuna polnud midagi sellist pikka aega mänginud. Skypvp oleks ka lõbus, kuni mingid noobid sind oma hackidega ei tapaks ja sama lugu bedwarsiga (pole kunagi mänginud). Vanilla tundub väga lõbus olevat, aga halb on see, et pole ühtegi commandi ja kui sured ja sa pole oma kodus voodis maganud on suhteliselt kehva. Tegelikult on kõiges süüdi nupzik, kes mõtles, et ta avaldab oma arvamust enne mind, seega mõtlesin, et kirjutan ka juba skyblocki, vanilla ja kõige muu tuttava kohta, juhuks kui mingi ninasarvik peaks veel enne minu romaani lõppemist oma arvamust avaldama. Kõigest sellest hoolimata postitan ma nüüd oma arvamuse, enne kui keegi enne mind jälle oma arvamust avaldab.

  Mina valin Skyblocki

  Mullivesi / Mineraalvesi

  read more
 • @MiniBoyy Survival

  Skyblock/vanilla

  read more
 • K

  Ee raske valik kuid ütleb Poolt

  read more
 • Ütleks, et poolt

  read more