Keyish Valvuriks

Topic created · 10 Posts · 154 Views
 • Teie mängusisene kasutajanimi: Keyish
  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Keyish#9998
  Vanus (vähemalt 13): 15
  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud meeskonnas mitmes eri serveris, ja oman ka ühte praegust serverit, olin Crafted Universes admin 3 pool kuud (läks kinni) Musklis olin abistaja, ja seejärel sain seal moderaatoriks. Olin Waterfallis abistaja, aga jäin ebaaktiivseks (olin kodust eemal) ja siis olin ka paaris serveris, mille nime ma enam ei mäleta kuna need olid aastatel 2014-15
  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Tegelen rohkem survivalis ja opsurvivalis ehitamisega, ja vahel ka raha teenimisega.
  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Hetkese seisuga ei ole mul midagi halba õelda välja arvatud et vahepeal on väike lagg sees, ma ei süüdista serverit, aga see on ainuke halb asi hetkel.
  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed: Oskan palju commandidega tegeleda, pluginaid fixida ja configiga tegeleda
  Negatiivsed: Mõnikord tulevad kirja vead, kuna mul hiljuti läks klaviatuur katki, pean väiksema klaviatuuriga kirjutama, ja ma võin harva kui keegi väga ajab närvi minna.
  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei ole, ega soovi ka 🙂
  Kui vastate jaatavalt, siis miks:
  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Aktiivne olen umb 3-6h päevas, oleneb kuna nüüd on tulemas kool ja ma valisin lõpuks enda huviala pärase trenni, jalgpalli. Hakkan käima fcfloras. Olen tavaline poiss, meeldib jalgpall, eSport, ujumine, kergejõustik ja ajalugu.

 • @Eutanaasia Tänan positiivse vastuse ja hääle eest
  ja selle harva närvi ajamise all mõtlesin et kui keegi realselt jätkab ega lõpeta siis lähen, sest see pole meeldiv 🙂

 • Vastu olen oma vastust muutnud kui olen näinud mida teised on kirjutanud

 • Hetkel vastu, hääl võib muutuda! 😉

 • Kanditaat on ebaviisakas serveris ja sai karistada selle eest. Minu poolt vastu siis.

 • Vastu ropendas serveris

 • Vastu, põhjused on öeldud.

 • Vastu, oled isikuid solvanud Opsurvivalis

 • Oleksin öelnud "Poolt," kui ma ei oleks näinud ülemisi sõnumeid. Selle tõttu pean ütlema vastu.

  • Ei ole foorumis ega serveris käinud tükk aega

  Lukku & Arhiivi

Log in to reply
 
 • K

  @Estlike tohin küsida kus valetasin? võid mind parandada

  read more
 • Vastu, valetamine ei ole ilus.

  read more
 • K

  @Kapsauss ütles Kapsauss Valvuriks:

  Teie mängusisene kasutajanimi: Kapsauss

  Kontakt (vajalik discordi olemasolu): Whopper#7424

  Vanus (vähemalt 13): 15

  Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud abistaja Relaxx servis selline 2-3 aastat tagasi ning enne seda olin oma Prica serveris sammuti abistaja. Olin ka DK serveris meeskonna liige kuid ei mäleta mis astmel.

  Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Hetkel on minu põhilisteks tegevusteks farmide loomine ning nedega tegelemine ja tegelen ka asjade enchantimisega pidevalt. Tulevikus oleks plaan luua suurem kauplus.

  Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Minu arvates võiks tuua poodi rohkem asju mida müüa. Kuna hetkel olen sellises kohas kus soovin hakkata järgmist farmi ehitama kuid ei teagi mida teha kuna valik nii väike, ja midagi sellist erilist või huvitavat ei ole millega tegelema hakkata. Sammuti võiks lisada spawnerite valikut poodi.

  Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse): Positiivsed küljed:

  Olen suuteline õppima uusi teadmisi. Olen sõbralik ning alati olen valmis looma uusi suhteid kui looma sõpru. Suudan jääda erapooletuks.

  Negatiivsed küljed

  Võin vahepeal kiiresti ärrituda mitte suurte asjade peale (Kuna magan tihti vähe sest pelan 😃) Võin olla karistuste osas natukene liiga leebe kuna olen rohkem selline kes seletab ära mis ta valesti tegi mitte ei lenda kohe sisse (kuna tean, et need karistused alati ei aita)

  Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei hetkel ei ole karistada saanud ega ei soovi ka saada.

  Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Mängin Minecrafti päevas selline 6-8 tundi ja sellest enamus ajast olen Kännukas. Enamasti mängin ma õhtuti 22:00-04:00 kuna päeval mul kodust väljas pool palju tegemisi, vahest ka hommikuti.
  Hetkel mängin palju kuna hiljuti välja 1.16 ja mul siin palju uut õppida. Soovin kanditeerida kuna ei ole hetkel mõnda aega kusagil serveris meeskonnas olnud ja mulle on see töö siiamaani meeldinud seetõttu soovin liituda Kännuka meeskonnaga.

  read more
 • Hetkel ütleks, et poolt

  read more