Kaebus miniboyy

Topic created · 5 Posts · 77 Views
 • Kaebaja: HDmatu123
  Kaebatav: Miniboyy
  Põhjus: Jonnib selle eest, et ma võtsin talt 9k xp ja stack coal blocke mis on väärt 11-12k. Aga tema röövis mult asju väärtuses 500k. Ja sain selle eest banni, kuigi ta rööivs rohkem asju ning kallimaid asju. Ja üks asi mida tema kohta exposeda saan, ta kasutab auto clikerit.
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? Keelatud on teistelt nendelt luba küsimata asjade ära võtmine (varastamine)
  Lisainfo (pildid, tõestus): auto clicker https://imgur.com/a/BGIfUXF
  ja röövimise asi, ei jöudnud screenshoti teha 😞

 • Ja ta sai kicki põhjusega auto cliker

 • Lol ma ei kasuta auto clickerit ma sain enda karistuse juba.
  Ja ma ei roovinud sult midagi tapsin su ära valetada pole ilus.

 • Selleks, et süüdistada teda 500k asjade varastamises, on vaja tõestust, ilma selleta ei ole võimalik meil kedagi karistada. Antud juhul varastasid sina temalt asju ja see keelatud ning karistatav. Ja isegi, kui ta varastas sult, siis vastu varastamist ei õigusta miski, sest varastamine on reeglitega vastuolus. Õigesti käitumine oleks olnud, kui sa oleksid teinud screenshotid olukorrast, kus tema varastats 500k eest asju ja selle siia postitanud, ilma vastu varastamata.

 • @Msi4You ma ei varastanud temalt midagi ma tapsin ta ausal viisil ära kui ära tapmist ja asjade endale võtmist varastamiseks nimetataakse siis ma ei tea mis teie peaksestes toimub.

Log in to reply
 
 • Tõestus olemas. L&A

  read more
 • @seeme Ta parandas asjad ära ja läks tagasi Areenale et oodata uusi inimesi aga Aarne ei olnud pvp areenilt ära läinud. Asjade parandamine võtab paar minutit. Aarnel oleks aega olnud et minna alalt ära niiet DrFun tappis ta

  read more
 • S

  "kui ta läks tagasi oli Aarne olnud ikka areenil ja DrFun oli ta ära tapnud" see peaks minema jba back killi alla

  read more
 • Me olime DrFuniga kõnes, ma ehitasin meil küla ja ss ma n2en chatis et DrFun tappis Aarne26. DrFun karjus kõnes "Ou ma sain Aarne asjad" ja ma võtsin oma asjad ja läksin sinna. Ma sain aru et Aarne oli lic areenile läinud ja surma saanud. DrFun seletas mulle nii et Aarne oli tahtnud teha 1v1 asjad tagasi. Pärast 1v1 oli DrFun läinud oma asju /warp xp-sse parandama ja kui ta läks tagasi oli Aarne olnud ikka areenil ja DrFun oli ta ära tapnud. Ma ei mäleta täpselt kuidas BabyOfCorn seotud oli aga mina sain ta swordi ja samuti ei mäleta mis moodi. Ma ytlesin "Minuga ei juthu midagi" sest et kõik mis ma sain (Swordi) andsin ma tagasi BabyOfCorn-ile. Swordi ei tahtnud ma algul anda tagasi sest, et ma sain aru et ta oli valel ajal vales kohas ja oli surma saanud. "Peaks w" Vastasin ma sellele kui ta ytles mlle, et ma läheks nutaks magama ennast. Oleksite samuti võinud näidata tervet chati kus ropendasid ja ähvardasid. BabyOfCorn lubas mind autoga alla ajada ja mind läbi peksta (Kõnes). Kui väga vaja, on mul chatist pildid. Ja nagu ma aru sain lasite te üle DrFuni Overload 3 millest tal on clip. Selleks võtke ühendust temaga. Mina ei saanud Aarne asju ja ainus asi mida ma Aarne oma nägin oli ta Axe mida DrFun näitas ja ytles et jätab endale. See on puhas vale. DrFun ei dropinud peale axe midagi. Kus on pilt minu invist et need minu käes on? Miks sul ainult DrFuni inventory on? Ma ei teleportinug mitte kuskile ma olin areenal edasi. Kui soovite vaadake mu kodud läbi ja teil on command /inv. DrFuni sõnul said sa oma asjad tagasi niiet seegi on vale jutt.

  read more