Kaebus miniboyy

Topic created · 5 Posts · 83 Views
 • Kaebaja: HDmatu123
  Kaebatav: Miniboyy
  Põhjus: Jonnib selle eest, et ma võtsin talt 9k xp ja stack coal blocke mis on väärt 11-12k. Aga tema röövis mult asju väärtuses 500k. Ja sain selle eest banni, kuigi ta rööivs rohkem asju ning kallimaid asju. Ja üks asi mida tema kohta exposeda saan, ta kasutab auto clikerit.
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)? Keelatud on teistelt nendelt luba küsimata asjade ära võtmine (varastamine)
  Lisainfo (pildid, tõestus): auto clicker https://imgur.com/a/BGIfUXF
  ja röövimise asi, ei jöudnud screenshoti teha 😞

 • Ja ta sai kicki põhjusega auto cliker

 • Lol ma ei kasuta auto clickerit ma sain enda karistuse juba.
  Ja ma ei roovinud sult midagi tapsin su ära valetada pole ilus.

 • Selleks, et süüdistada teda 500k asjade varastamises, on vaja tõestust, ilma selleta ei ole võimalik meil kedagi karistada. Antud juhul varastasid sina temalt asju ja see keelatud ning karistatav. Ja isegi, kui ta varastas sult, siis vastu varastamist ei õigusta miski, sest varastamine on reeglitega vastuolus. Õigesti käitumine oleks olnud, kui sa oleksid teinud screenshotid olukorrast, kus tema varastats 500k eest asju ja selle siia postitanud, ilma vastu varastamata.

 • @Msi4You ma ei varastanud temalt midagi ma tapsin ta ausal viisil ära kui ära tapmist ja asjade endale võtmist varastamiseks nimetataakse siis ma ei tea mis teie peaksestes toimub.

Log in to reply
 
 • Olukord leidis lahenduse.
  Lukku & Arhiivi

  read more
 • Selline käitumine tõepoolest ei ole aktsepteeritav meeskonnaliikmele, eemaldatakse neljandal pildil antud warn ning kaebatav meeskonnast eemaldatud.

  Juhtkond tänab teid teavitamast, kena õhtu jätku & meeldivat mänguelamust!
  L&A.

  read more
 • kännukas

  read more
 • Ma nüüd ütlen kohe ausalt ära muideks iga kord kui ma ja jannuke nii öelda "provetseerinud" olema on ikka on sellel põhjusel et jannukest ikka provetseeriti ja sõimati mingi 30 minutit sa tahad öelda mulle praegu et jannukene peab lihtsalt vait olema ja ei tohi mitte midagi vastu öelda v ta ei solvanud ega sõmanud mitte kedagi neat maj saa aru mida te virisete te näete ainult seda mida jannuke teeb ja minge ja vaadake mida teised tegid mingi 15 minutit enne seda kui mina oma suu lahti tegin okei

  read more