Kaebus

Topic created · 10 Posts · 75 Views
 • Kaebaja:Jonts
  Kaebatav:Msi4You
  Põhjus:falls pannis
  Mida tegi isik valesti (reegli-punkt)?:kuna mina sain pänni kun am vötsin teise inimese asjad kuigi samal ajal tema vötis minu full seti mind WARPIS ära tappes ja mina pidin andma asjad talle tagasi aga mingit jutu polnud selest et ta peaks mulle midagi andma nii et ma ei andnud siis admin (msi) vötis need mult ära ja bannis mind kuigi se shulker kust ta vötis olid poooled asjad segamini minu enda asjadega ja ma (arvan) et ta andis ka osa minu asju minu tapjale ära ilma et mina oleks sanud (oma) asju tagasi reglid mina rikkuti no mina varastasin aga teine mängja varastas ja tapis warpis mis on 1 vs 2 varastamine on reeglite poolt kealtuid ja mulle öeldi moderatori poolt et ka warpis tapmine on keelatud ja mina sain selle köige eeest banni.
  Lisainfo (pildid, tõestus):(ma vöin tuua pilte köigist oma asjadest enne surma ja juhtumi enda puhul mul on tune et pole midagi väga töestada)

 • False bannisin? Sa läksid teise inimese poodi, kui ta oma chestidega tegeles ja varastasid tema pool kasti diasid ja kulda ja sa ütled false ban? Mis ta oleks pidanud tegema, kui sa ei olnud nõus asju tagastama ja selleks ajaks lahkuma? Sp ta panigi pvp sisse, et sa lahkuksid. Siiski on ka su rüü sul shulker boxis. Vaatasin ju läbi. Ja selgelt sai korduvalt öeldud, et tagasta asjad, sa eirasid seda ja selleasemel peitsid need ära. Kas ma pean su asju taga ajama, et tagastada, samas nii, et sa saaksid edasi mängida? Suurel hulgal diamonide ja kulla griifimise eest said 7 day banni, seega kanna oma karistus ära. Lisaks tulid veel alt kontoga sisse, mis on karistusest kõrvale hiilimine. Julged teha, julge tunnistada.

 • ma ei ütleks et ma peitsin need oli lihtsalt ühes shulkeris aga mu rüüü pole shulkeris see oli pvpest saadud set ja minu päris rüü on tema käes kui just ta seda kuidagi mu basi ise ei pannud

 • ja ma ei läinud ta poodi samal ajall ma olin juba seeal

 • Aga sa võtsid tema asjad ja see on keelatud. Samuti, kui käskisin sul need tagastada talle, sa ei teinud seda. Seega tuli karistus griifimise eest.

 • Miks ala omanikul üldse perme muuta pvp-d sisse protis

 • @Istomol minu teada peaks see õigus olema Cosmicutel ja ükski reegel seda ei keela teha ka. Oleks siis lampi pannud ta pvp sisse, aga ta pani selle põhjusega, et Jonts ei lahkunud tema alalt ja varastas asju edasi. Ala omanikul on õigus saata kõrvaline mängija minema oma alalt. Selle asemel, et ära minna ja tulla tagasi hiljem, kui ala omanikul vajalikud asjad muudetud, otsustas Jonts teda häirida ja asju varastada. Mida oleks pidanud tegema ala omanik, kui ühtegi meeskonnaliiget polnud seeski?

 • Mind häiriks ka, kui keegi ei lahku mu alalt ja varastab asju, kui soovin muuta nt warpi. Ja siis peaksin ootama ja passima niikaua ja laskma asju varastada, kuni meeskonnaliige sisse tuleb? Muidugi võtaksin midagi ette, et ta lahkuks ja ei varastaks.

 • Ühesõnaga, nii ban kui ka Nunna poolt tehtud käigud olid seetõttu, et Jonts rikkus reegleid. @Jonts poleks sa rikkunud ja ilma varastamata lahkunud, oleks kõik korras. Nii et selles, et sa oled banned ja rüü kadunud, saad sa ainult iseennast süüdistada. Ei tasu hakata teisi millegis süüdistama, kui olukord tekkis sinu reeglite rikkumistest.

 • @Msi4You ütles Kaebus:

  Mida oleks pidanud tegema ala omanik, kui ühtegi meeskonnaliiget polnud seeski?

  Siit lausest saabki loo moraali.Niiet iga ala omanik (kes omab cosmicut) saab muuta oma alal pvp-d on/off võib tappa oma alal oleva mängija ja pärast põhjuseks tuua et ei lahkund alast? Ma ei mõtle antud olukorda vaid üleüldse. Sellist asja saab abuseda. Kuid jah antud olukorras oleksin ilmselt sarnaselt reageerinud

Log in to reply
 
 • M

  valetab siis logid mul ütlevad et tegin /back 16:49:17, läksin temaga combatisse 16:49:32 ja surin 16:49:36

  read more
 • Esimese korra puhul ei olegi reeglit rikutud... coreprotect ütleb, et minuti vahe.

  read more
 • M

  Esimene kord on see mille eest tahan karistada ja asju tagasi. Need teised korrad ei huvita.

  read more
 • M

  Mis kuradima mõtte ei kaotanud midagi. See krdi core protect mingi pask. Kaotasin värvi vahetama leather armori prot IV, unb III, mending,feather falling IV ja resperation III-ga + veel max netherrite sword koos strike ce ja thunderload ce-ga ja max netherrite shovle.

  read more