Kännuka Foorum

    • Register
    • Login
    • Search
    • Categories
    • Recent
    • Tags
    • Popular
    • Users
    • Groups

    Patukas valvuriks!

    Arhiiv | Kandideerimine
    kandideerimine valvuriks valvur patukas valvuriavaldus
    10
    17
    333
    Loading More Posts
    • Oldest to Newest
    • Newest to Oldest
    • Most Votes
    Reply
    • Reply as topic
    Log in to reply
    This topic has been deleted. Only users with topic management privileges can see it.
    • Patukas
      Patukas last edited by

      Teie mängusisene kasutajanimi: Patukas
      Kontakt (vajalik discordi olemasolu): BentFork#1231
      Vanus (vähemalt 13): 18
      Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Olen olnud kõrge rankiga paljudes tuntud eesti serverites nagu Ultragaming ja Tammekas (mida praegusel hetkel enam olemas ei ole) jne. Rankid on ulatunud abistajast abi-adminini. Mäletan enne pikka pausi minecrafti mängimisest EskimoTimo nime väga hästi ning meenutan neid vanu häid aegu väga legendaarselt.
      Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Seni on mulle väga positiivselt muljet avaldanud serveri kogukonnaga suhtlemine ning niisama naljatamine ja ehitamine.
      Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Siiamaani ei ole leidnud midagi negatiivset serveris peale rankide värvide, mis on vahest segadust tekitab.
      Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
      Positiivsed küljed:

      • Hea suhtlusoskus
      • Olen abivalmis, üritan võimalikult palju oma võimete ulatuses inimesi aidata
      • Ei solva kunagi inimest
      • Leian alati negatiivsetest olukordadest positiivseid külgi
      • Hea huumorisoon

      Negatiivsed küljed:

      • Jään lubatust hiljaks (näiteks luban sõbrale, et tulen poole tunni pärast aga unustan hoopiski hiljem) (seda ei juhtu väga oluliste tähtaegade puhul)
      • Võin vahest olla punktuaalne närvirohketes olukordades ja inimestele nähvata ning nede tuju ära rikkuda, mida küll ei juhtu väga tihti aga tuleb ikkagi ette
      • Aeg-ajalt on raskusi olukordade seletamisega (jällegi närvirohketes olukordades)
      • Matemaatikaoskus

      Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Võibolla kunagi aga ma ise seda kahjuks või õnneks ei mäleta.
      Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Olen olnud serveris võimalikult aktiivne ja näen ennast ka edaspidi Kännukas aktiivse aktivistina olevat. Juhul kui mind valitakse selle rängi vääriliseks, plaanin olla veelgi parem parema kogukonna loomisel. Olen mänginud serveris kahe päeva peale kokku 21h (ja see number veel suureneb) aga kooliajal ei hakka serveris nii aktiivne olemine kerge olema. Siiski loodan iga päeva serveris mängida vähemalt 2 tundi.

      Lugupidamisega
      Patukas

      1 Reply Last reply Reply Quote 0
      • Skheea
        Skheea JUHTKOND last edited by

        vastu

        Patukas 1 Reply Last reply Reply Quote 0
        • Patukas
          Patukas @Skheea last edited by Patukas

          @Estlike Kas saaksid oma arvamust palun natuke rohkem selgitada? Praegu loen ma sellest ainult seda välja, et ma lihtsalt ei meeldi sulle ja sellepärast sa "vastu" panidki.

          Tänan

          Skheea 1 Reply Last reply Reply Quote 0
          • Th1ck
            Th1ck MODERAATOR last edited by

            Hea korralik ning viisakas avaldus. Poolt!

            All Planes Are The Same :By Twin towers
            "0:35 ━❍───────── -9: 11, ↻ ⊲ Ⅱ ⊳ ↺
            𝚅𝙾𝙻𝚄𝙼𝙴 ▂▃▄▅▆▇ 911%

            1 Reply Last reply Reply Quote 0
            • Skheea
              Skheea JUHTKOND @Patukas last edited by

              @Patukas Minu vastusest ei loe Sa midagi välja 😄
              Vastu, sest niipalju kui ma Sind serveris näinud olen, ei ole Sa keegi kes meeskonda sobiks, Sa ei suuda reaalsusega leppida ja tundud üsna vaenulik olevat.

              1 Reply Last reply Reply Quote 0
              • R
                Rihhardson last edited by Rihhardson

                Vastu!!

                patukas 1.PNG

                patukas 2.PNG

                Patukas 1 Reply Last reply Reply Quote 0
                • MisterSpitzhacke
                  MisterSpitzhacke last edited by

                  Kuigi sa tundud lahe söör olevat, siis arvan mina, et ühel valvuri kandidaadil niimoodi rääkida ei sobi:
                  alt text
                  alt text
                  Vastu.

                  Patukas 1 Reply Last reply Reply Quote 0
                  • Markukas
                    Markukas last edited by

                    Korralik, viisakas ja minimalistlik avaldus. Poolt!

                    1 Reply Last reply Reply Quote 0
                    • L
                      Lehmakomm last edited by

                      Avaldus korralik jne aga olen vastu, kuna näen mida oled teistele kirjutanud jne. Meeskonnaliige võiks ikka viisakam olla

                      1 Reply Last reply Reply Quote 0
                      • M
                        Maraxx VETERAN last edited by

                        Kuigi avaldus on hea, siis piltidelt on näha et kasutad palju ebasobivat sõnavara kui suudad end muuta siis olen poolt, praegu jääne erapooletuks

                        1 Reply Last reply Reply Quote 0
                        • Patukas
                          Patukas @MisterSpitzhacke last edited by Patukas

                          @MisterSpitzhacke see oli rohkem naljaga/sarkasmiga ja "taon su ära" on kontekstist väljas. Hiljem msg-sin ka antud indiviidile ja ütlesin, et "ära seda kuidagi tõsiselt võta". Vabandan sellise sõnavara pärast ning aitäh Teie vastuse eest söör.

                          1 Reply Last reply Reply Quote 0
                          • Patukas
                            Patukas @Rihhardson last edited by Patukas

                            @rozzuVaa antud laused tulid emotsiooni pealt ja jällegi ei mõelnud seda üldse tõsiselt. Algul ajas läg natuke närvi aga hiljem sain aru, et see on normaalne ning leppisin sellega. Tõin ka avalduses välja oma punktuaalsuse ja ma täiustan ennast selle koha pealt iga päev. Väljendasin/üritasin väljendada ropendamisega paremini oma emotsioone. Järgnevalt väldin sellist sõnavara, vabandan. Siiski tänan vastuse eest!

                            1 Reply Last reply Reply Quote 0
                            • Uqu
                              Uqu last edited by

                              Kahjuks minu otsus kaldub olema vastu.

                              Kiidan sinu ausust avalduse koostamisel, kuid sinu enda sõnad ning teiste saadetud pildid ei tee sinu mainele just head. Nagu väitsid, võid teistele nähvata pingelistes olukordades mis viitab külma närvi puudumisele. Kui juba serveri lagg sind nii närvi ajab, siis mida pahatahtlikud mängijad veel sulle teha võivad?
                              Lisaks - sõnal "punktuaalsus" on täiesti teine tähendus.

                              Patukas 1 Reply Last reply Reply Quote 1
                              • Patukas
                                Patukas @Uqu last edited by Patukas

                                @Uqu ma seletasin sõna punktuaalsus ära, mis ma selle all mõtlesin. Selline asi käis mulle ainult tol hetkel närvidele, kuna tulin pikast league of legends ranked mängust. Ütlesin ka avalduses, et seda ei juhtu väga tihti. Lisaks mainin ka ära, et inimesed mind niimoodi närvi ei suuda ajada ning suhtlemisel oskan ma väga hästi külma närvi säilitada ehk jällegi ei tasu asju kontekstist välja võtta. Seda on näiteks näha minu vastustest, milles on 0% nähvamist. Lisaks usun, et kõiki inimesi ajab lag närvidele kui nad peavad sama asja mitu korda tegema ja keegi ei ütle sulle kas see on sinu wifi või serveri viga. Lagi pärast ei läinud ma niisama närvi, vaid see on mul korduv tõdemus, et mu wifi just kõige parem ei ole ning see oli mu esimene kord, kui see mind närvi ajas. 😄

                                1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                • Ruxxz
                                  Ruxxz VETERAN last edited by

                                  Teised juba põhjendanud. Vastu!

                                  Patukas 1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                  • Patukas
                                    Patukas @Ruxxz last edited by

                                    @Ruxxz respect

                                    1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                    • Uqu
                                      Uqu last edited by

                                      Autori soovil teema lukku.

                                      1 Reply Last reply Reply Quote 0
                                      • 1 / 1
                                      • First post
                                        Last post
                                      • Soovitan koostada avalduse meie Discord serverisse. Tulevikus hakkab saama ainult sinna neid teha.

                                        • read more
                                      • Teie mängusisene kasutajanimi: kaheksa8
                                        Discord: kaheksa8
                                        Vanus (vähemalt 15!): 18
                                        Kogemused & oskused meeskonnatöö puhul (võib mainida serverite nimesi): Hetkeseisuga ei oma ma kogemust meeskonnatöös Minecraft serverites. Siiski saan väita, et olen aktiivne mängija ja valmis panustama oma vabaaega teie serveris. Kuigi mul puuduvad varasemad kogemused serverite meeskonnatööga, siis olen valmis õppima, kohanduma ja panustama oma teadmisi, et aidata kaasa serverile ja luua positiivne mängukogemus.
                                        Mis on teie põhiline tegevus meie serveris (huvid, eelistused): Peamine tegevus serveris on ehitamine ja maailma avastamine. Hetkel olen täielikult pühendunud enda warpi ehitamisele, mis on saanud suureks projektiks ja nõuab palju aega ja tähelepanu. Minu eesmärk on luua huvitavaid struktuure, lisaks sellele naudin maailma avastamist ja uute kohtade uurimist, mis pakuvad uusi võimalusi.
                                        Kas näete Kännukas midagi halba, kas midagi võiks juurde lisada, mis on valesti (alati saab parem olla): Olen tähelepannud, et mängijatel on vaja maksta ala loomise eest, mis võib mõnele mängijale olla takistusena. Üks ettepanek oleks kaaluda, et meeskond määraks mängijatele alad. See muudaks meeskonnatöö sujuvamaks ja põnevamaks ning tooks rohkem tegevust, aidates samal ajal luua rohkem huvitavaid ja alasid serveris.
                                        Positiivsed & negatiivsed küljed (vähemalt 2 mõlemasse):
                                        Positiivsed:
                                        Külm närv: Olen suuteline säilitama rahu ning suudan lahendada probleeme ka pingelistes olukordades.
                                        Kiire õppimisvõime: Olen võimeline kiiresti omandama uusi teadmisi ja oskusi, mis aitab mul kiiresti kohanduda uute tingimustega.
                                        Positiivne suhtumine: Olen sõbralik ja abivalmis.
                                        Negatiivsed:
                                        Ei pruugi alati kirjakasti tähele panna: Mõnikord võib mul olla raskusi kirjakasti jälgimisega, mis võib tähendada, et ma ei ole kohe teadlik serveri toimunust.
                                        Kogemuste puudumine: Hetkel puudub mul kogemus meeskonnatöös Minecraft serverites, mistõttu pean valmistuma õpinguteks.
                                        Ei ole just kõige jutukam: Mõnikord võin olla vähem jutukam, mis võib tähendada, et ma ei väljenda oma mõtteid ja ideid.
                                        Kas olete kunagi Kännuka serveris karistada saanud: Ei
                                        Kui vastate jaatavalt, siis miks: Pole põhjust.
                                        Lisainfo (eelkõige sooviksime siit teada teie aktiivsust): Hetkel olen serveris veetnud 27 tundi ja olen valmis panustama suure osa oma ajast serverisse. Päevasel ajal olen võimeline olema serveris kuni 4 tundi ning suudan olla serveris ka öösiti, et tagada oma aktiivsus.

                                        • read more
                                      • Lisatud, lukku.

                                        • read more
                                      • Ma vajan counsellori, ma pooldan avaldust! (Valvuriks saada pole ka halb idee)

                                        • read more

                                      0
                                      Online

                                      1.6k
                                      Users

                                      1.5k
                                      Topics

                                      13.0k
                                      Posts